reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Emocje we wrześniu w National Geographic Wild

dodano: 2023-08-25 23:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild We wrześniu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom takie programy jak „Niezwykły dr Pol” (sezon 22.) i „Węże w mieście” (sezon 9.), a w ramach pasma „Świat według psów” takie produkcje jak „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy”, „Weterynarze z Nebraski”, „Weterynarz z powołania” (sezon 7.) i „Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy słyszycie to szczekanie? Jak zapowiada nadawca, zdaje się, że dobiega ono z kanału National Geographic Wild, na którego antenie we wrześniu br. pojawi się pasmo programowe „Świat według psów” (premiery w środy, od 6 września br., od godziny 18:00). Co środę na widzów czekać będą specjalne premiery odcinków z czworonożnymi przyjaciółmi w roli głównej. We wrześniu br. w ramówce stacji pojawi się także dwudziesty drugi sezon przygód weterynarza w programie „Niezwykły dr Pol” (premiery w niedziele, od 3 września br., o godzinie 16:00). Wiele wrażeń zapewni również serial dokumentalny „Węże w mieście” (premiery w czwartki, od 21 września br., o godzinie 18:00).

Wrzesień 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Niezwykły dr Pol” 22 („The Incredible Dr Pol” 22)
emisja: w niedziele (od 3 września br.) o 16:00

W dwudziestym drugi sezonie serii widzowie po raz kolejny przeniosą się do środkowej części stanu Michigan, gdzie działa klinika Pol Veterinary Services. Jej załoga, kierowana przez tytułowego bohatera, pracuje siedem dni w tygodniu, by ratować zwierzęta znajdujące się w trudnej sytuacji. W jednym z nowych odcinków na skutek burzy lodowej do kliniki trafiają pacjenci z kontuzjami - m.in. klacz z rozciętym biodrem czy pies, który poślizgnął się i zerwał wilczy pazur. Weterynarze leczą także gorączkujące świnie, zranionego konia i kozę z poliencefalomalacją. W innym z epizodów doktor Pol i jego świta wybiorą się na wystawę, by wesprzeć uczestników. Dzięki asyście lekarzy króliki, owce, psy, krowy są w dobrej formie i wzbudzają zachwyt publiczności. Weterynaria to ciężka i odpowiedzialna praca, ale niekiedy też okazja do zabawy (więcej tutaj).

„Świat według psów”:
emisja: w środy (od 6 września br.) o 18:00
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. na antenie National Geographic Wild odbędzie się prawdziwe święto szczekających przyjaciół, czyli pasmo programowe „Świat według psów”. Na widzów czekać będą premiery specjalne programów na temat naszych ukochanych czworonogów. Nie zabraknie w nim przepięknych labradorów, jak i śmiesznych ujęć z niezdarnymi szczeniakami w roli głównej. Będą to odcinki takich produkcji jak „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” (więcej tutaj), „Weterynarze z Nebraski” (więcej tutaj), „Weterynarz z powołania” (sezon 7.) (więcej tutaj) i „Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies” (więcej tutaj). - To jednak nie wszystko - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Świat według psów”:
„Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” („Critter Fixers: Country Vets Barkfest Compilation”)
emisja: w środę, 6 września br. o 18:00

W odcinku zatytułowanym „Dzień psa” widzowie zobaczą perypetie pacjentów kliniki weterynaryjnej. Od szczeniaka, który pożera skarpetki, po suczkę cierpiącą na ropomacicze.

„Świat według psów”:
„Weterynarze z Nebraski” („Heartland Docs, DVM: Puppy Again! Compilation”)
emisja: w środę, 6 września br. o 19:00

Od psa ze swędzącym problemem po szczeniaczka cierpiącego na dziwną chorobę - Schroederowie nie spoczną, póki ich pacjenci nie wrócą do zdrowia.

„Świat według psów”:
„Weterynarz z powołania” 7 („Dr. Oakley, Yukon Vet Compilations” 7)
emisja: w środę, 6 września br. o 20:00

Epizod zatytułowany „Rozszczekanie” pokaże, jak weterynarze leczyć będą słodkiego golden retrievera oraz jamnika z charakterkiem i infekcją skóry.

„Świat według psów”:
„Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies” („Cesar Millan: Better Human Better Dog”)
emisja: w środy (od 13 września br.) o 18:00

Premiery odbywać się będą w środy 13, 20 i 27 września br. w godzinach 18:00, 19:00 i 20:00. Cesar Millan, psi behawiorysta, zaprosi widzów na darmowe lekcje z psami, które borykają się z najróżniejszymi kłopotami. Widzowie zobaczą m.in. jak dwie rodziny mierzą się z takim samym problemem - agresywnymi psami, których walki zagrażają bezpieczeństwu domowników. Fachowej pomocy Cesara Millana potrzebują pitbulka chodząca tyłem.

„Węże w mieście” 9 („Snakes In The City” 9)
emisja: w czwartki (od 21 września br.) o 18:00

W naszej szerokości geograficznej trudno wyobrazić sobie sytuację, w której jadowite węże pełzają po ulicach. Są jednak państwa, takie jak Indie czy Republika Południowej Afryki, gdzie takie wydarzenia nie dziwią. Simon Keys wraz ze swoją dziewczyną Siouxsie Gillett, wyłapują węże z miejskiej dżungli, aby chronić przed nimi ludzi. Widzowie National Geographic Wild będą świadkami, jak para łowców próbuje złapać szalenie groźne czarne mamby, które ukryły się w budynkach mieszkalnych. Duet przechwytuje także zaskrońca indyjskiego uwięzionego w zbiorniku na wodę, olbrzymiego damana, który utknął w motocyklu, i zabójczą kobrę, siejącą postrach wśród pracowników magazynu (więcej tutaj).
 
Siouxsie Gillett w programie „Węże w mieście”, foto: The Walt Disney Company
Siouxsie Gillett w programie „Węże w mieście”, foto: The Walt Disney Company
Siouxsie Gillett w programie „Węże w mieście”, foto: The Walt Disney Company
Siouxsie Gillett w programie „Węże w mieście”, foto: The Walt Disney Company
Jan Pol w programie „Niezwykły dr Pol”, foto: The Walt Disney Company
Jan Pol w programie „Niezwykły dr Pol”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...