reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DAZN i Eurosport: Umowa na linearne kanały HD

dodano: 2023-08-27 11:59
autor: RO | źródło: DAZN/Warner Bros. Discovery

DAZN TV Box DAZN i Warner Bros. Discovery rozszerzają współpracę dystrybucyjną dla kanałów Eurosport. W ten sposób klienci sportowej platformy streamingowej DAZN zachowają dostęp do najważniejszych wydarzeń ze sportów zimowych i Igrzysk Olimpijskich.

Eurosport
Eurosport tenis Iga Świątek IO Tokio 2020 Tokyo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DAZN, wiodąca na świecie platforma sportowo-rozrywkowa oraz Warner Bros. Discovery, wiodąca światowa firma z branży mediów i rozrywki, przedłużają udaną współpracę dystrybucyjną o kolejne 3 lata.

Rozszerzenie umowy pozwala abonentom DAZN w Niemczech, Austrii i Szwajcarii nadal oglądać wysokiej jakości kanały linearne Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD w ramach subskrypcji DAZN jako uzupełnienie szerokiej gamy wciągających treści sportowych na żywo oraz nagranych wcześmniej. Wszystkie programy Eurosportu są dostępne w pakiecie DAZN World.

DAZN w dalszym ciągu będzie oferować wszystkim fanom sportu jedną z najcenniejszych ofert rozrywki i sportu na rynku niemieckojęzycznym. Fani mogą cieszyć się sportem premium już od 6,99 euro miesięcznie w pakiecie DAZN World. Przykładowo najlepszy kobiecy sport w jednym miejscu (Bundesliga Kobiet i Liga Mistrzów Kobiet UEFA), a także za pośrednictwem Eurosportu - Igrzyska Olimpijskie oraz prestiżowe turnieje tenisowe Wielkiego Szlema (Australian Open, Roland-Garros), wyścig kolarski Tour de France czy Puchar Świata w narciarstwie alpejskim i inne najwyższej klasy zawody w sportach zimowych.
 

 […] DAZN jest cenionym partnerem w regionie DACH przez ostatnie 3 lata, a nasza umowa jest kolejnym przykładem tego, jak dajemy fanom sportu możliwość cieszenia się sportem, który kochają na różne sposoby i w różny sposób, który najbardziej im odpowiada

- powiedział Tom Sheppard, dyrektor ds. rozwoju handlowego w Warner Bros. Discovery Sports Europe.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...