reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Klan” 27 na kanale TVP1

dodano: 2023-08-27 16:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan” W poniedziałek, 28 sierpnia br. o godz. 17:55 w stacji TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 27. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Klan”, którego producentem jest Triplan. Wcześniejsze odsłony tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP1, TVP Wilno i TVP Seriale. Występują Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Martyna Kowalik, Magdalena Górska, Zofia Świątkiewicz, Laura Łącz, Joanna Pałucka, Natalia Antoszczak, Piotr Swend, Marcin Kołaczkowski, Piotr Wątroba, Mariusz Krzemiński i Tomasz Bednarek.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku dwudziestego siódmego sezonu serialu „Klan”? Martyna (w tej roli Natalia Antoszczak) i Maciej (Piotr Swend) przychodzą z okazji Dnia Matki z kwiatami do Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Maciej cieszy się, że Kornel (Marcin Kołaczkowski) wystąpi na festynie obywatelskim. Nawet raz z nim zaśpiewa piosenkę. Uprzedza, że niebawem wpadnie mama Martyny. Lucyna (Joanna Pałucka) przynosi kostiumy zwierzaków i proponuje, żeby przebrały się w nie na festynie. Na pewno zwrócą uwagę na siebie i projekt Macieja i Martyny.

Kamila (Martyna Kowalik) i Bożena (Agnieszka Kaczorowska-Pela) czekają jeszcze na Sandrę (Magdalena Górska). Niepokoją się, jak radzą sobie panowie. Tymczasem oni również wpadli na pomysł wspólnego popołudnia, a dziećmi zajmuje się Zuzanna (Zofia Świątkiewicz). Po pożegnalnym treningu, Gabriela (Laura Łącz) zaprasza Konrada (Piotr Wątroba) na kolację. Konrad ma jeszcze prośbę, żeby podczas jego nieobecności w Polsce zajęła się jego rośliną doniczkową. Jadą do mieszkania, gdzie jeszcze pomieszkuje jego była dziewczyna, ale teraz na pewno jej nie ma. Okazuje się, że jednak jest i w zaskakującym towarzystwie.

Mariusz (Mariusz Krzemiński) zawiózł młodych do urzędu, a potem do domu weselnego. Fotograf ślubny chwali jego odrestaurowane auto i proponuje toast weselny. Mariusz waha się, ale jednak ulega, bo przecież dzisiaj nie musi już jechać autem. Tymczasem Jacek (Tomasz Bednarek) prosi go o przestawienie samochodu na parkingu. Niespodziewanie zjawia się policja (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP


„Klan” - sezon 27., emisja od poniedziałku do piątku (od 28 sierpnia 2023 roku) o godz. 17:55 w TVP1. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP1, TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...