reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Hotel Paradise” 7 na kanałach TVN7 i TVN Style

dodano: 2023-08-28 07:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN7 TVN 7 Siódemka „Hotel Paradise” W poniedziałek, 28 sierpnia br. o godz. 20:00 w TVN7, a w kolejnych dniach w stacji TVN Style, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu polskiego programu „Hotel Paradise” (8. sezonu licząc z serią „Hotel Paradise All Stars”). Zdjęcia nagrywane są w Kolumbii. Dodajmy, iż 2 pierwsze sezony rozgrywały się na indonezyjskiej wyspie Bali, kolejne na Zanzibarze, a zdjęcia do 5. i 6. serii nagrywane były w Panamie. Program, tak jak w poprzednich sezonach, prowadzi olśniewająca Klaudia El Dursi. Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej widowiska jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska. Program trafi też do serwisu VOD Player.

TVN7 TVN 7 Siódemka „Hotel Paradise”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, gra o miłość i wielkie pieniądze, gdzie płomienne uczucia przeplatają się z intrygą, strategią i zawiłymi relacjami, rozpoczyna się na nowo. Atrakcyjni, odważni i interesujący single pojawią się na egzotycznej, kolumbijskiej wyspie, by znów zawalczyć o wielką wygraną. W drodze do zwycięstwa będą łączyć się w pary, zawierać sojusze, eliminować przeciwników i dokonywać najcięższych wyborów. A każda błędna decyzja lub źle ulokowane uczucia mogą boleśnie zakończyć tę przewrotną rozgrywkę.

Miłosne wyznania, niespodziewane przyjaźnie, dotkliwe zdrady i akty desperacji - „Hotel Paradise” już nie raz udowodnił, że rządzi się własnymi prawami. Tutaj niczego nie możesz być pewien. Ten, kto jednego dnia jest twoim przyjacielem, następnego może okazać się największym wrogiem. W końcu droga do zwycięstwa ma różne oblicza. Podczas gdy jedni będą szukać przyjacielskich układów i stabilnych relacji, inni przepadną w miłosnej otchłani. Nie zabraknie też takich, którzy by osiągnąć cel posuną się do manipulacji. Która droga okaże się właściwa? Jedno jest pewne - by przetrwać cotygodniowe „Rajskie Rozdanie”, należy znaleźć pewnego partnera.

Ale nawet najbardziej stabilne relacje mogą zostać wystawione na próbę, gdy w luksusowym hotelu każdego tygodnia będą pojawiać się kuszący i żądni przygód single. Ich nadrzędnym celem będzie przetasowanie kart tej miłosnej układanki i rozbicie jednej z par. Tylko najmocniejsze relacje będą w stanie przetrwać tę próbę.

W pokonywaniu kolejnych etapów gry niezwykle pomocna będzie „Rajska Wyrocznia”. Odpowiadając na właściwie zadane przez uczestników pytania, rozwieje ich wątpliwości lub wręcz przeciwnie - uwidoczni manipulacje, których dopuścili się inni mieszkańcy hotelu i zasieje ziarno niepewności.

Każde nadejście nieziemsko pięknej Klaudii El Dursi będzie zwiastować komplikacje. Prowadząca program jak zawsze przygotuje mieszkańcom hotelu forsowne konkurencje i zawiłe łamigłówki, które obfitować będą w zaskakujące zwroty akcji. Kto będzie wystarczająco sprytny i silny by przetrwać? Para, której uda się dotrzeć do finału programu, stanie na „Ścieżce Lojalności”. Wtedy okaże się, co jest ważniejsze - uczucia czy pieniądze.

Rusza kolejny sezon „Hotelu Paradise”. Uczestnicy zamieszkają w luksusowej willi w Kolumbii, gdzie przystąpią do miłosnej gry o pieniądze. Pierwszymi uczestnikami będą Alicja Długosz, Victoria Wojciechowska, Marvin Kruciński, Krzysztof Ćwiertnia i Roch Krzyżański.

W programie nie mogłoby także zabraknąć błyskotliwych, trafnych i piekielnie zabawnych komentarzy Pana Lektora. Co tym razem przyniesie „Hotel Paradise”? O tym widzowie przekonają się wkrótce na antenach Siódemki i TVN Style oraz w serwisie Player (więcej tutaj).

„Hotel Paradise” - sezon 7., uczestnicy:

Alicja Długosz - 22 lata, Gdańsk i Warszawa. Studiuje socjologię ze specjalizacją psychologii społecznej oraz pracuje jako zastępca managera w lokalu gastronomicznym. Interesuje się astrologią. Bez wątpienia kocha dzieci i swoją przyszłość chciałaby związać z zawodem psychologa dziecięcego. Sama ma szóstkę młodszego rodzeństwa, którym uwielbia się opiekować. Pasjonuje się podróżami, a swój wolny czas zawsze spędza w towarzystwie przyjaciół. Jest uroczą, roztrzepaną i roześmianą dziewczyną. To stuprocentowa optymistka. Patrzy na świat przez różowe okulary i nawet w najgorszej sytuacji potrafi dostrzec pozytywy. Z natury jest bardzo empatyczna i lubi pomagać innym. Nikomu nie życzy źle. Oczywiście do momentu, kiedy ktoś nie zajdzie jej za skórę. Wtedy potrafi być ostra. Mówi o sobie, że jest jak „Alicja w Krainie Czarów”, bo ma swój własny świat. Nie lubi podejmować ciężkich decyzji, mówi, że to życie podejmuje je za nią. Zasadniczo, Jest singielką przez całe życie. Miała wiele miłosnych przygód i krótkich relacji, ale żadnej z nich nie nazwałaby związkiem. Zawsze uciekała przed poważnymi deklaracjami. Ma jednak romantyczną duszę i marzy jej się prawdziwa, wieczna i bezinteresowna miłość jak z bajki. Ma słabość do mężczyzn o ciemnych, kręconych włosach. Imponuje jej, gdy druga osoba ma swoje pasje, o których opowiada z błyskiem w oku.

Victoria Wojciechowska - 22 lata, Oleśnica. Jest studentką zarządzania zasobami ludzkimi i pracuje jako specjalistka do spraw obsługi klienta niemieckojęzycznego. Urodziła się w Niemczech i tam żyła do 11. roku życia. Jej największą pasją są podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca i kultury. Lubi uczyć się języków - mówi płynnie po angielsku, niemiecku i polsku, a w planach ma naukę języka hiszpańskiego. Dużo przyjemności sprawia jej montaż filmów - czy to z podróży, czy krótkich filmów marketingowych. Chciałaby dalej rozwijać się w tej dziedzinie. Dobrze czuje się przed kamerą, czasami bierze udział w sesjach zdjęciowych i teledyskach. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zdystansowana królowa lodu, ale w rzeczywistości to typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Pełna pasji do życia, wszystko ją ciekawi. Zależy jej, żeby inny bawili się dobrze w jej towarzystwie, dba o przyjaciół i dobrą atmosferę, ale kiedy trzeba, potrafi pokazać rogi. Nie pozostaje bierna, gdy ktoś robi jej pod górkę. Szybko wybucha, gdy przyłapie kogoś na kłamstwie. Przyjmuje zasadę - zero tolerancji dla nieszczerych osób. Uwielbia tańczyć, dlatego letnie festiwale i całonocne imprezy są stałym punktem w jej życiu. Od 14. roku życia nieprzerwanie była w związkach, a singielką jest dopiero od kilku miesięcy. W ostatniej relacji czuła się ograniczana i nie mogła realizować swoich marzeń. Chciałaby w końcu zrobić coś tylko dla siebie i zabawić się. Jej ideał to wysoki, wysportowany brunet o latynoskim typie urody. Powinien mieć swoje cele i marzenia.

Roch Krzyżański - 22 lata, Łódź. Jest studentem cyfryzacji i zarządzania danymi oraz pracuje jako analityk baz danych w dziale e-commerce. Jest wszechstronną osobą i stara się w pełni wykorzystać swoje szerokie możliwości. Pomimo młodego wieku, podejmował już w życiu wiele wyzwań. Jest modelem, instruktorem żeglarstwa i wychowawcą na obozach dziecięcych. Uczył się wokalu i gry na pianinie w szkole muzycznej i to właśnie śpiew jest jedną z jego największych pasji. W wieku 13 lat zdobył mistrzostwo Polski w tenisie, dzięki czemu teraz może spełniać się w roli instruktora - uczy dzieci i dorosłych. Ma na swoim koncie także przygodę z teatrem, występował na scenie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przy pierwszym kontakcie jest raczej wycofanym obserwatorem. Szybko jednak dostraja się do grupy i staje się jej głównym ogniwem. Jest empatyczny i bardzo sobie ceni tę cechę. Zawsze wysłucha i posłuży dobrą radą. Twierdzi, że jego największą wadą jest ciągłe stawianie siebie w pozycji lidera. Przez to często nie potrafi odpuścić. Później często analizuje swoje zachowanie, a negatywne emocje odbijają się na jego samopoczuciu. Był już w kilku poważnych związkach. Większość z nich kończyła się podobnym schematem - nie dawał swoim partnerkom wystarczającej przestrzeni, osaczał je. Powodem jego rozstań były także zdrady i dziecinność dziewczyn. Teraz szuka dojrzałej relacji, w której będzie mógł dzielić się swoim szczęściem z wybranką. W kobietach ceni sobie naturalność i zadbany wygląd, a zwłaszcza piękny uśmiech.

Krzysztof Ćwiertnia - 32 lata, Poznań. Jest jednym z tych szczęściarzy, którym udało się przekuć życiową pasję w dobrze prosperujący biznes. Od najmłodszych lat interesował się doskonaleniem własnego ciała i pracą nad tężyzną fizyczną. Obecnie z powodzeniem spełnia się jako trener personalny. Ponieważ praca pochłania większość jego czasu, w wolnych chwilach próbuje rzeczy, które leżą poza jego strefą komfortu. Na swoim koncie ma już skok ze spadochronem i na bungee, morsowanie czy lot w tunelu aerodynamicznym. Stara się skupiać także na rozwoju mentalnym i zrozumieniu siebie, w czym pomaga mu czytanie książek. Krzysztof mówi o sobie, że jest pozytywnie zakręcony - miewa zwariowane pomysły, jest urodzonym optymistą, a w jego towarzystwie zawsze jest wesoło. Jednocześnie jest bardzo poukładany, dokładny i zorganizowany. Lubi mieć wokół siebie porządek, co zahacza wręcz o pedantyzm. Jego głowy zupełnie nie zaprzątają opinie innych. Zawsze kieruje się prawdą i jest szczery. Jego wadą jest brak cierpliwości. Nie lubi marnotrawić czasu i wszystko chciałby mieć natychmiast. Damsko-męskie podboje rozpoczął w wieku 22 lat i od tej pory interesowały go jedynie relacje oparte na czystej fizyczności. Jednak po jakimś czasie znudziły go takie układy. Do tej pory był w trzech poważnych związkach. Wszystkie rozpadły się ze względu na nieporozumienia. Nie ukrywa, że zdarzało mu się być niewiernym. W relacjach jest spontaniczny i romantyczny. Stać go na czułe gesty, jak np. bezinteresowne obdarowanie partnerki kwiatami, czy romantyczny liścik ukryty w torebce. U kobiet zwraca uwagę na oczy i uśmiech, chociaż nie ukrywa że inne atrybuty też są dla niego ważne. Lubi dziewczyny z charakterem.

Marvin Kruciński - 24 lata, Dobre Miasto. Jest bankierem i człowiekiem wielu pasji. W przeszłości trenował kick-boxing, a obecnie jest miłośnikiem kalisteniki. Nieodłącznym elementem jego życia jest muzyka. To ojciec - zawodowy muzyk - zaszczepił w nim tę pasję. Marvin Kruciński gra na skrzypcach, perkusji i gitarze. Teraz poświęca się pisaniu tekstów oraz śpiewaniu i to właśnie z tym wiąże swoją przyszłość. Ma dużą łatwość w nauce obcych języków. Płynnie posługuje się niemieckim, włoskim i angielskim. Przeważnie prowadzi sportowy tryb życia, ale czasem pozwala sobie na odrobinę szaleństwa i wybiera się na imprezy z przyjaciółmi. Wychodzi z założenia „wszystko albo nic” i kiedy już się bawi, oddaje się temu bez reszty. Kocha adrenalinę, to ona go napędza. Gdy tylko dni stają się cieplejsze, wsiada na swój motocykl i pędzi przed siebie. W przyszłości chciałby też skoczyć ze spadochronem. Ma siostrę bliźniaczkę, z którą dopiero niedawno złapał dobry kontakt. Jego najdłuższy związek trwał 3,5 roku, ale nie wspomina go najlepiej. Został zdradzony. To dlatego do dzisiaj ma problemy z zaufaniem. W relacjach z kobietami ma dwoistą naturę - raz jest bad boyem, raz romantykiem. Korzysta z aplikacji randkowych i choć często zdarzają mu się przygody na jedną noc, on szuka czegoś więcej - głębszej rozmowy, duchowego połączenia. Bardzo chciałby się już zakochać. Jego ideałem jest wysportowana, charyzmatyczna dziewczyna w typie latynoski. Koniecznie musi mieć dobre maniery.
 
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise All Stars”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise All Stars”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise All Stars”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise All Stars”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise All Stars”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise All Stars”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Hotel Paradise” - sezon 7., emisja od poniedziałku do piątku (od 28 sierpnia 2023 roku) o godz. 20:00 w TVN7. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...