reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Brudne domy” - nowy program w TVP Kobieta

dodano: 2023-08-03 12:55
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Brudne domy TVP Kobieta Stosy ubrań, wieloletni brud czy zaśmiecony salon to codzienność właścicieli „Brudnych domów”. TVP Kobieta jesienią pokaże nowy program pełen emocji, a przede wszystkim porad i patentów na sprzątanie i czyszczenie zaniedbanych pomieszczeń. Pierwszy odcinek we wtorek, 26 września o godz. 23:10.

„Brudne domy” / materiały prasowe TVP Kobieta
Brudne domy TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czysta kuchnia, pachnąca toaleta czy wygodna sypialnia. Kto nie marzy o przytulnym i komfortowym wnętrzu, w którym przyjemnie spędzi wolny czas. Niestety nieruchomości bohaterów programu „Brudne domy” są dalekie od ideału, a ich właściciele mają poważny problem z utrzymaniem czystości w swoim otoczeniu. Z pomocą przychodzi ekspertka i miłośniczka sprzątania Hayley Leitch. Wraz ze swoim zespołem pokażą, co zrobić, by w 48 godzin koszmarne obiekty stały się piękne i uporządkowane. Udzielą praktycznych porad i sprawią, że ich mieszkania przejdą niezwykłą metamorfozę. Zdradzą, co zrobić, by w łatwy sposób utrzymać czystość i odpowiedzą na pytanie, dlaczego ważna jest systematyczność.

W programie nie zabraknie sprytnych rozwiązań i przepisów na skuteczne mycie, czyszczenie i segregowanie. Jak pozbyć się zaschniętego brudu z kuchenki, jak usunąć uporczywy kamień w toalecie czy wyczyścić lodówkę? Dzięki pracy ekspertów „brudne domy” będą lśniły czystością i pachniały świeżością, a bałagan, kurz i brud staną się jedynie wspomnieniem.

„Brudne domy” (Dirty Home Rescue)
Od 26 września, wtorki, godz. 23:10 w TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...