reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.09.2023

dodano: 2023-08-31 19:50 | aktualizacja: 2023-09-01 14:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z 3. rundy US Open. Transmisje live z Mistrzostw Europy w siatkarzy tylko w Polsacie. Transmisja meczu Bundesligi Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - Granada CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Newcastle United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

20:30 Boks: Gala, Manchester: 
Liam Smith - Chris Eubank Jr.
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera

 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Lens
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - SS Lazio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Stade Rennais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - AC Monza
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - Valencia CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - Rayo Vallecano
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 8

18:00 Tenis: US Open:
3. runda

20:00 Tenis: US Open:
3. runda

23:00 Tenis: US Open:
3. runda

00:45 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda

03:00 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda
 
Eurosport 2

16:30 Tenis: US Open:
3. runda

19:00 Tenis: US Open:
3. runda

22:00 Tenis: US Open:
3. runda

01:00 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda

03:00 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Tappara Tampere - Belfast Giants

19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Izrael - Francja
 
Polsat Sport Premium 2

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
3. sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
3. sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
3. sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

12:15 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Katalonii:
Wyścig 1

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Sprint

16:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Katalonii:
Wyścig 2

19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Bułgaria - Ukraina
 
Polsat Sport Premium 3

18:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
ERC Ingolstadt - Farjestad Karlstad


 
Polsat Sport Premium 4

20:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Hazm - Al-Nassr Club


 
Polsat Sport Premium 5

20:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al-Fateh - Al-Ahli


 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Holandia - Czechy

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Macedonia Północna - Czarnogóra
 
Polsat Sport Extra

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Płock - Polonia Warszawa

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Ciryl Gane - Sergey Spivak

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - CR Flamengo
 
Polsat Sport Fight

16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Hiszpania

19:00 Sporty walki: FEN 50: 
Eder De Souza - Marcin Łazarz
 
Polsat Sport News

16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Turcja - Grecja

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: FEN 50: 
Eder De Souza - Marcin Łazarz


 
Sportklub

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Bravo - NK Aluminij

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domžale - FC Koper
 
TVP Sport

11:45 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

15:00 Futsal: Fogo Futsal Ekstraklasa:
WE-MET Kamienica Królewska - BSF ABJ Bochnia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Mateusz Gołas

16:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2023:
Zawody

17:45 Piłka nożna: 2. Liga: 
Polonia Bytom - Pogoń Siedlce
Komentarz: Maciej Piotrowski, Rafał Ulatowski

19:45 Boks: Gala, Kempton Park: 
Roarke Knapp - Przemysław Zyśk
Ricardo Malajika - Kevin Luis Munoz

Komentarz: Kacper Bartosiak, Maciej Myszkiń
 
Viaplay

09:15 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Sprint

10:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Grand Prix Włoch:
Wyścig 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
3. sesja treningowa

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - Hertha BSC
Komentarz: Marcin Borzęcki

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Wehen Wiesbaden - FC Schalke 04
Komentarz: Tomasz Górski

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - Everton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - Southampton FC
Komentarz: Wojciech Piela

14:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
AGF - Brøndby

14:15 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Sprint

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Norrköping - Örebro

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Sesja kwalifikacyjna

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - SV Darmstadt 98
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - VfL Bochum 1848
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - SC Freiburg
Komentarz: Piotr Chłystek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - AFC Bournemouth
Komentarz: Dawid Król, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Adam Delimat, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Nottingham Forest
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Fulham FC
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Stoke City - Preston North End

17:00 Sporty walki: Cage 59:
Gala

18:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Portland:
Sesja treningowa

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Newcastle United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Kaiserslautern - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Kamil Kania

21:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Portland:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

22:00 Baseball: Liga MLB:
Athletics - Angels

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Rangers - Twins

02:15 (so/nd) Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Portland:
Rozgrzewka


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...