reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w TVN

dodano: 2023-09-01 06:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Next Film MTL Maxfilm „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” W piątek, 1 września br. o godz. 20:00 w TVN, w ramach pasma „Superkino”, wyemitowany zostanie premierowo polski film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (kontynuację produkcji „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”). Producentem filmu jest MTL Maxfilm, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). Wystąpili Alicja Bachleda-Curuś, Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Karolina Bruchnicka, Monika Krzywkowska, Kinga Jasik, Dagmara Bąk, Anna Lucińska, Michalina Sosna-Wilkońska, Hanna Nowosielska, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Paweł Domagała i Leszek Lichota.

Next Film MTL Maxfilm „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przyjazd teściowej ze Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz zemsta odrzuconej kobiety mogą doprowadzić do prawdziwego końca świata. Jak czytamy w opisie, „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to film o sile przyjaźni i ojcostwie, do którego się dorasta. Czasem szybciej, a czasem wolniej. Chwilami wzrusza, momentami bawi, a szalone przygody bohaterów pokazują co dzieje się po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”.

W tej nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ryszard „Ricky” (w tej roli Zbigniew Zamachowski) walczy z twórczym kryzysem, Jarosław (Piotr Głowacki) z atakami paniki, Filip (Paweł Domagała) szaleje na giełdzie, Stefan (Leszek Lichota) próbuje zapanować nad złością, a Kordian (Maciej Zakościelny) posklejać złamane serce. Tylko Tomasz (Mikołaj Roznerski), jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. Ale czy te najskrytsze? Szalonym facetom, tak jak i w poprzedniej części, towarzyszą nie mniej szalone i zdeterminowane kobiety - Barbara (Alicja Bachleda-Curuś) i Zofia (Joanna Jarmołowicz), do których w tej części dołączają jeszcze przeurocza Jadwiga (Hanna Nowosielska) oraz tajemnicza Pestka (Karolina Bruchnicka).

Reżyserem filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” jest Sylwester Jakimow, autorami scenariusza są Alina Puchała i Adam Musielski, a za zdjęcia odpowiadał Tomasz Dobrowolski. W obsadzie znaleźli się Alicja Bachleda-Curuś, Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Karolina Bruchnicka, Monika Krzywkowska, Kinga Jasik, Dagmara Bąk, Anna Lucińska, Michalina Sosna-Wilkońska, Hanna Nowosielska, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Paweł Domagała i Leszek Lichota. Produkcja jest kontynuacją filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Jego reżyserką jest Kinga Lewińska, autorami scenariusza są Piotr Wereśniak i Kacper Szymański, a za zdjęcia odpowiadał Jarosław Żamojda. W obsadzie znaleźli się Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Hamkało, Dominika Kluźniak, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Glinka, Katarzyna Kołeczek, Katarzyna Dąbrowska, Agata Kuczyńska, Weronika Jaskółka, Joanna Orleańska, Joanna Opozda, Klaudia Halejcio, Milena Suszyńska, Magdalena Schejbal, Tamara Arciuch, Maria Broniewska, Roksana Trzasko, Dariusz Wieteska, Piotr Zelt, Piotr Polk, Michał Piela, Marcin Perchuć, Marcin Rogacewicz, Michał Rolnicki, Michał Włodarczyk, Dariusz Maciborek, Robert Górski, Mikołaj Krawczyk, Marian Opania, Krzysztof Stelmaszyk, Grzegorz Małecki, Jacek Kopczyński, Sebastian Stankiewicz, Łukasz Konopka, Rafał Zawierucha, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Paweł Domagała i Leszek Lichota. Producentem filmu jest MTL Maxfilm, a dystrybutorem Studio Interfilm. Produkcja pojawiła się w kinach w piątek, 26 lutego 2016 roku (więcej tutaj).

Film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” zostanie wyemitowany premierowo w telewizji TVN w ramach pasma „Superkino” (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pojawił się w kinach w piątek, 28 stycznia 2022 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Dominika Kluźniak, Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Hamkało, Paweł Domagała, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Piotr Głowacki i Leszek Lichota na plakacie promującym kinową emisję filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, foto: MTL Maxfilm/Studio Interfilm
Dominika Kluźniak, Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Hamkało, Paweł Domagała, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Piotr Głowacki i Leszek Lichota na plakacie promującym kinową emisję filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, foto: MTL Maxfilm/Studio Interfilm
Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Karolina Bruchnicka, Maciej Zakościelny i Zbigniew Zamachowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, foto: Agora
Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Karolina Bruchnicka, Maciej Zakościelny i Zbigniew Zamachowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, foto: Agora


„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - emisja w piątek, 1 września 2023 roku o godz. 20:00 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...