reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koniec Polsat Go, także w HbbTV

dodano: 2023-09-01 10:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Polsat Go Zgodnie z zapowiedziami, 31 sierpnia br. bezpłatna usługa streamingowa Polsat Go zakończyła swoją działalność. Dotyczy to również HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej, gdzie z serwisu można było korzystać na pozycji LCN 333 w MUX 4 oraz na kanałach Telewizji Polsat: Polsat, TV4, TV6 i Super Polsat w MUX 2.

polsatgo.pl
Polsat Go plansza www


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zarówno na stronie internetowej polsatgo.pl, jak i w aplikacjach Polsat Go widnieje informacja, że Polsat Go został wyłączony, z zachętą do przejścia na korzystanie z płatnej oferty Polsat Box Go.
 

– Ponad 40 tysięcy godzin najlepszych programów i seriali z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat znajdziesz w pakiecie Polsat Box Go Start w Polsat Box Go. Jeśli miałeś konto w Polsat Go, to mamy dla Ciebie prezent! Darmowy 2-miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Start z najlepszymi programami Telewizji Polsat do wykorzystania w Polsat Box Go – informuje Grupa Polsat Plus.

Prezent można odebrać do 30 września br. Polsat Box Go Start to nowy pakiet dostępny w promocyjnej cenie 30 zł za cały rok, czyli 2,50 zł miesięcznie. Oferuje ponad 40 tys. godzin seriali, reality shows, rozrywki i nowości z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat. Polsat Box Go Start, podobnie jak Polsat Go, również zawiera dodatkowe reklamy, ale jak zapewnia Grupa Polsat Plus, jest to „niewielka liczba reklam”, mniejsza niż w Polsat Go.

Chcemy skupić się na produkcji kontentu. Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym – powiedział w połowie sierpnia Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat. – Chcemy rozwijać jeden serwis streamingowy – Polsat Box Go – dodał Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii Grupy Polsat Plus.
 
Plansza, jaka wyświetla się w HbbTV zamiast Polsat Go

W mediach niedawno pojawiły się spekulacje, że zamiast Polsat Go do naziemnej telewizji cyfrowej może trafić Polsat Box Go. Trzeba jednak wiedzieć, że obecna forma HbbTV w Polsce nie jest w stanie zapewnić dla usługi Polsat Box Go, oferującej także kanały na żywo i treści premium, takie jak transmisje sportowe czy kinowe hity, odpowiedniego poziomu zabezpieczeń DRM, często wymaganego przez wytwórnie filmowe czy właścicieli praw sportowych. W efekcie nie stanowiłoby większego problemu przechwycenie z HbbTV strumieni z filmami czy sportem na żywo. Dlatego też w HbbTV nie zobaczymy takich aplikacji, jak Netflix, HBO Max, Eleven Sports, Viaplay czy CANAL+ online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...