reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Alex” 19 i 20 w TVP1 i TVP Seriale

dodano: 2023-09-02 12:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Komisarz Alex” W sobotę, 23 września br. o godz. 20:35 na kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacji TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 20. sezonu polskiego serialu „Komisarz Alex”, którego producentem jest Water Color Studio, a opartego na austriacko-niemiecko-włoskiej produkcji „Komisarz Rex” (emisja na kanałach Kino TV i Stopklatka, gdzie leci też „Hudson i Rex”). Wystąpią Marlena Durda, Beata Sadkowska, Beata Fido, Elżbieta Trzaskoś, Monika Szufladowicz, Robert Sharif El Gendy, Artur Balczyński, Piotr Bondyra, Franciszek Gurgul i Jacek Knap. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP1, TVP HD, TVP Polonia i TVP Seriale.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Komisarz Alex”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe odcinki serialu „Komisarz Alex” pojawią się na antenie kanału TVP1 w sobotę, 2 września br. o godzinie 20:35. Z opublikowanych przez nadawcę ramówek wynika, że w kolejne soboty - 2, 9 i 16 września br. - Jedynka pokaże premierowo odcinki jedenasty, dwunasty i trzynasty sezonu dziewiętnastego. Pierwszy odcinek dwudziestej serii ma natomiast zostać wyemitowany premierowo w TVP1 w sobotę, 23 września br. o godzinie 20:35. Wszystkie te odcinki będą mogli również oglądać premierowo widzowie kanału TVP Seriale - począwszy od nocy z czwartku na piątek, z 7 na 8 września br. o godzinie 0:30.

Co wydarzy się w jedenastym odcinku dziewiętnastego sezonu serialu „Komisarz Alex”? Nika (w tej roli Zofia Jastrzębska), tancerka z klubu go-go, zwabia w pułapkę właściciela nocnego klubu. Buras (Arkadiusz Gołębiowski) oszukiwał szefa narkotykowego gangu, Suchego (Marek Kossakowski), i ten wydał na niego wyrok śmierci. Pomagając Suchemu, Nika liczy, że zrealizuje swoje największe marzenie. Kupi mieszkanie, do którego wprowadzi się z przebywającym w domu dziecka młodszym bratem. Buras ginie, ale ciężko rani Krejzola (Wacław Warchoł), jednego z nasłanych przez Suchego gangsterów. A ten ostrzega Nikę przed Suchym. Stała się teraz niewygodnym świadkiem. Krejzol wyjawia Nice, że rozpoczął grę z Centralnym Biurem Śledczym (CBŚ), starając się o status świadka koronnego. Namawia ją, by też skorzystała z szansy. Nika zabiera z szyi martwego Krejzola pendrajw z informacjami o działalności gangu Suchego. Wkrótce zostają odnalezione zwłoki Burasa i Krejzola. Alex natrafia na kosmetyczny płatek ze śladami szminki. Pozyskane przez ekipę Andrzeja (Jacek Knap) informacje wskazują na to, że w samochodzie Burasa razem z nim była Nika. Szukają jej teraz i policja, i gangsterzy, bo Suchy zorientował się, że Krejzol go zdradził. Nika uświadamia sobie, że jest w niebezpieczeństwie i kontaktuje się z policją, żeby przekazać pendrajw. Niespodziewanie dzwoni do niej Suchy, który porwał jej brata. Za uwolnienie żąda zwrotu pendrajwa. Czy Alex znajdzie wyjście z tej sytuacji i pomoże Nice (więcej tutaj)?

Dodajmy, że serial „Komisarz Alex” oparto na austriacko-niemiecko-włoskiej produkcji „Komisarz Rex”, która emitowana jest na kanałach Stopklatka i Kino TV. Stopklatka pokazuje ponadto nawiązujący do tej produkcji kanadyjski serial „Hudson i Rex” (więcej tutaj).

„Komisarz Alex” - sezony 19. i 20., emisja w soboty (od 2 września 2023 roku) o godz. 20:35 w TVP1. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TVP Seriale, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie stacje TVP1, TVP HD, TVP Polonia i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...