reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” w TVP

dodano: 2023-09-03 07:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 3 września br. o godz. 15:15 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach na kanałach TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023”. Wystąpią Sara Egwu-James, Marek Sierocki („Teleexpress” i „Teleexpress Extra”) i Tulia. Widowisko poprowadzi Aleksander Sikora („The Voice of Poland” i „Pytanie na śniadanie”). Zwycięzca serii reprezentował będzie Polskę podczas „Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2023”, który odbędzie się w Nicei, we Francji. Wcześniejsze odcinki „Szansy na sukces” mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Rozrywka.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piąta edycja programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior” wystartuje w niedzielę, 3 września br. o godzinie 15:15 w TVP2. W kolejnych dniach program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka. W pierwszym odcinku jurorami będą wokalistka Sara Egwu-James, dziennikarz Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info, „Teleexpress Extra” w stacji TVP Info - więcej tutaj) oraz zespół Tulia.

Jak zapowiada nadawca, przed widzami wielkie emocje i narodziny kolejnej, młodej gwiazdy, która będzie reprezentowała Polskę na „Konkursie Eurowizji Junior” - tegoroczna edycja odbędzie się we francuskiej Nicei. W pierwszym odcinku programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” widzowie usłyszą występy siedmiorga uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas castingów. Ich poczynania oceniać będą: dziennikarz Marek Sierocki, zespół Tulia - reprezentantki Polski w 64. „Konkursie Piosenki Eurowizji” (w 2019 roku), oraz Sara Egwu-James, która zajęła drugie miejsce podczas „Konkursu Piosenki Eurowizji Junior” w 2021 roku (więcej tutaj).

Zwycięzcy trzech odcinków zakwalifikują się do finału, który odbędzie się w niedzielę, 24 września br. - transmisja od godziny 15:10 w TVP2. O tym, kto go wygra, zadecyduje jury oraz widzowie, poprzez głosowanie SMS-owe. Czy zwycięzca tegorocznej edycji programu podąży drogą wytyczoną przez Roksanę Węgiel „Roxie”, Wiktorię Gabor oraz Sarę Egwu-James i odniesie sukces w Nicei? - Kibicuj młodym, polskim talentom w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” - zachęca nadawca (więcej tutaj).

Program poprowadzi Aleksander Sikora („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta, „The Voice of Poland” w stacjach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka - więcej tutaj).
 
Sara Egwu-James w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Sara Egwu-James w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Alicja Tracz w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020”, foto: TVP
Alicja Tracz w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020”, foto: TVP
Laura Bączkiewicz w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”, foto: Jan Bogacz
Laura Bączkiewicz w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”, foto: Jan Bogacz
Wiktoria Gabor podczas koncertu „Eurowizji Junior 2019” foto: Natasza Młudzik/TVP
Wiktoria Gabor podczas koncertu „Eurowizji Junior 2019” foto: Natasza Młudzik/TVP
Roksana Węgiel „Roxie” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Roksana Węgiel „Roxie” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP


„Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” - emisja w niedziele (od 3 września 2023 roku) o godz. 15:15 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka, a wcześniejsze sezony widzowie stacji TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...