reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjanci z sąsiedztwa” 4 w telewizji WP

dodano: 2023-09-04 04:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP „Policjanci z sąsiedztwa” W poniedziałek, 4 września br. o godz. 21:00 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 4. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Na widzów czekać będą nowe miasta, nowi funkcjonariusze policji i nowe interwencje. Seria liczy 30 odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

WP „Policjanci z sąsiedztwa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” we wrześniu br. pojawi się premierowo na antenie telewizji WP. Do znanych już widzom duetów dołączą nowe pary z Nowego Targu, Augustowa i Szczecina. Nowy sezon liczy 30 odcinków, które będą emitowane cztery razy w tygodniu (w poprzednich seriach premierowo emitowany był jeden odcinek tygodniowo). Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Jak zapowiada nadawca, „Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, które zaprezentują cały wachlarz możliwości policjantów - od sprawności, analitycznego umysłu, odwagi i siły, po oddanie oraz pasję. Balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów.

W czwartym sezonie pojawią się znani bohaterowie, ale także dołączają trzy nowe pary z Nowego Targu, Szczecina i Augustowa.

Sierżant Łukasz Dora i sierżant Przemysław Szlęk to stały patrol z komendy na Podhalu. Panowie są doświadczonymi policjantami z ostrym dowcipem i prawdziwie podhalańskim temperamentem, którzy rozwiązali już niejeden góralski spór. Młodszy aspirant Rafał Musialski oraz starszy sierżant Mateusz Łatosz służą w Szczecinie, gdzie zawsze dużo się dzieje i praktycznie nie ma służby bez interwencji. Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo mieszkańców, nie uznają kompromisów. Ze starzą sierżant Edytą Wiżlańską i starszym sierżantem Danielem Kuźmą widzowie pojadą do Augustowa. Oboje służą w policji od pięciu lat, w stałym parolu interwencyjnym. Świetnie uzupełniają się i wspierają, zwłaszcza że w Augustowie ich cierpliwość i umiejętności regularnie wystawiane są na próbę.

Czwarty sezon serialu „Policjanci z sąsiedztwa” będzie emitowany od poniedziałku do czwartku, od 4 września br., o godzinie 21:00 w telewizji WP (więcej tutaj).
 
Daria w programie „Policjanci z sąsiedztwa”, foto: Wirtualna Polska Holding
Daria w programie „Policjanci z sąsiedztwa”, foto: Wirtualna Polska Holding
Daria i Radosław w programie „Policjanci z sąsiedztwa”, foto: Wirtualna Polska Holding
Daria i Radosław w programie „Policjanci z sąsiedztwa”, foto: Wirtualna Polska Holding
Kamila Bodnar i Mateusz Chmielewski oraz radiowóz Skoda w programie „Policjanci z sąsiedztwa”, foto: Wirtualna Polska Holding
Kamila Bodnar i Mateusz Chmielewski oraz radiowóz Skoda w programie „Policjanci z sąsiedztwa”, foto: Wirtualna Polska Holding


„Policjanci z sąsiedztwa” - sezon 4., emisja od poniedziałku do czwartku (od 4 września 2023 roku) o godz. 21:00 w telewizji WP. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...