reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Milionerzy” 24 w telewizji TVN

dodano: 2023-09-04 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W poniedziałek, 4 września br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 24. sezonu polskiego teleturnieju „Milionerzy”, którego producentem jest Jake Vision. Prowadzący Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na 1 milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres mogą okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach?

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 4 września br. „Milionerzy” pojawią się na antenie TVN z nowymi odcinkami. - Przygotujcie się na ciekawe pytania, zaskakujące odpowiedzi i szokujące zwroty akcji - zapowiada nadawca.

Jak zapowiada nadawca, „Milionerzy” to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy. Na uczestników po eliminacji „Kto pierwszy, ten lepszy” czeka dwanaście pytań. Odpowiedzi udzielane prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne. W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie.

Jesienią br. na widzów czekać będzie niespodzianka - w odcinkach specjalnych do wygrania będą 2 miliony złotych. To pierwsza taka wygrana w historii polskiej edycji programu. Edycja specjalna „Milionerów” będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych wygrały najwięcej, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych.

Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego (więcej tutaj)?
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Milionerzy” - sezon 24., emisja od poniedziałku do czwartku (od 4 września 2023 roku) o godz. 20:55 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...