reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Milionerzy” 24 w telewizji TVN

dodano: 2023-09-04 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W poniedziałek, 4 września br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 24. sezonu polskiego teleturnieju „Milionerzy”, którego producentem jest Jake Vision. Prowadzący Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na 1 milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres mogą okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach?

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 4 września br. „Milionerzy” pojawią się na antenie TVN z nowymi odcinkami. - Przygotujcie się na ciekawe pytania, zaskakujące odpowiedzi i szokujące zwroty akcji - zapowiada nadawca.

Jak zapowiada nadawca, „Milionerzy” to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy. Na uczestników po eliminacji „Kto pierwszy, ten lepszy” czeka dwanaście pytań. Odpowiedzi udzielane prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne. W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie.

Jesienią br. na widzów czekać będzie niespodzianka - w odcinkach specjalnych do wygrania będą 2 miliony złotych. To pierwsza taka wygrana w historii polskiej edycji programu. Edycja specjalna „Milionerów” będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych wygrały najwięcej, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych.

Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego (więcej tutaj)?
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Milionerzy” - sezon 24., emisja od poniedziałku do czwartku (od 4 września 2023 roku) o godz. 20:55 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...