reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP ABC tylko na MUX 6 [wideo]

dodano: 2023-09-04 10:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP ANC telewizja naziemna antena W nocy z 3 na 4 września, dokładnie o północy z MUX 1 naziemnej telewizji cyfrowej wyłączony został kanał TVP ABC. Od 4 września TVP ABC jest dostępny dla widzów NTC wyłącznie na MUX 6. Zatem widzowie nadal będą mogli odbierać TVP ABC w rozdzielczości HD i w nowym standardzie DVB-T2/HEVC.

Margolcia i Wiadomirek / TVP
TVP ABC 4 września Margolcia Wiadomirek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 7 sierpnia br. kanał dla dzieci TVP ABC był dostępny równolegle na MUX 1 i MUX 6, w tym samym standardzie DVB-T2/HEVC i rozdzielczości HD, wykorzystując ten sam numer programu na pilocie (pozycja 29).

Od 4 września TVP ABC można oglądać drogą naziemną wyłącznie na multipleksie szóstym, z którego Telewizja Polska nadaje obecnie także programy TVP Polonia, TVP Nauka, TVP Dokument, TVP Rozrywka, Alfa TVP, TVP Kultura, TVP Kobieta oraz Belsat TV.

Widzowie do tej pory odbierający sygnał MUX 6 powinni również bez problemów odebrać program TVP ABC na swoich urządzeniach. W razie problemów z dostępnością kanału po 4 września należy uaktualnić listę programów lub odłączyć na chwilę odbiornik z sieci i po ponownym podłączeniu od nowa wyszukać (wstroić) programy naziemnej telewizji cyfrowej.

Oczywiście poza naziemną telewizją cyfrową, TVP ABC można nadal odbierać w platformach Polsat Box, CANAL+ i Orange TV, a także w wybranych sieciach kablowych i IPTV.

TVP ABC to kanał pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. TVP ABC emituje bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...