reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kurierzy” 2 na kanałach TV Puls i Puls 2

dodano: 2023-09-04 13:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Kurierzy” W poniedziałek, 4 września br. o godz. 20:00 na kanale Puls 2, a w kolejnych dniach w TV Puls, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego serialu „Kurierzy”, którego producentem jest Studio A (ATM Grupa). Wystąpią Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anna Powierza, Anna Błaut, Piotr Szwedes, Michał Paszczyk, Daniel Kuczaj „Qczaj”, Patryk Cebulski i Marcin Borchardt. Produkcja nawiązuje do serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (emisja na kanałach TV Puls i Puls 2), którego producentem również jest Studio A. Wcześniejsze odcinki serialu „Kurierzy” emituje obecnie TV Puls.

TV Puls „Kurierzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drugi sezon „Kurierzy” będzie emitowany premierowo na kanale Puls 2 od poniedziałku do piątku, od 4 września br., o godzinie 20:00, a premierowo w TV Puls od poniedziałku do piątku, od 5 września br., o godzinie 17:00.

Z drugim sezonem na kanałach TV Puls i Puls 2 rusza serial „Kurierzy”. Widzowie poznają historie klientów firmy kurierskiej Twoja Paczka oraz perypetie głównych bohaterów, w których wcielają się m.in.: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anna Powierza, Anna Błaut, Piotr Szwedes oraz Patryk Cebulski i Marcin Borchardt jako kurierzy Adam i Roman, których widzowie znają również z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, emitowanego w stacjach TV Puls i Puls 2 (więcej tutaj). - Będzie śmiesznie, wzruszająco a niekiedy - z dreszczykiem - zapowiada nadawca. W serialu „Kurierzy” pojawią się goście specjalni, wśród nich m.in. trener motywator Daniel Kuczaj „Qczaj” oraz Roman Rybak w wykonaniu Michała Paszczyka z Kabaretu Paranienormalni. Reżyserem jest Dominik Matwiejczyk (więcej tutaj).
 
Patryk Cebulski, Marcin Borchardt i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Patryk Cebulski, Marcin Borchardt i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Marcin Borchardt i Patryk Cebulski w serialu „Kurierzy”, foto: Telewizja Puls
Marcin Borchardt i Patryk Cebulski w serialu „Kurierzy”, foto: Telewizja Puls


„Kurierzy” - sezon 2., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 września 2023 roku) o godz. 20:00 na kanale Puls 2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TV Puls, która emituje obecnie wcześniejsze odcinki tej produkcji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...