reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Krejzi Patrol” na kanale TV4

dodano: 2023-09-04 14:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Krejzi patrol Telewizja Polsat W poniedziałek, 4 września br. o godz. 22:00 w TV4 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego serialu „Krejzi Patrol”. Jego producentem jest Polot Media. Występują Adrianna Izydorczyk, Jacek Lenartowicz, Alan Andersz, Piotr Bułka, Konrad Cichoń, Daniel Roman i Mateusz Michnikowski. Dotychczas produkcja ta była dostępna dla użytkowników serwisu VOD Polsat Box Go.

Krejzi Patrol, fot. Telewizja Polsat
Krejzi patrol Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Krejzi Patrol”

Jak zapowiada nadawca, załoga zabawnych policjantów na niewielkim posterunku w Krzemięcinie ma za zadanie bawić widzów przed ekranami. W rolach głównych występują Jacek Lenartowicz, Alan Andersz, Piotr Bułka, Konrad Cichoń, Daniel Roman i Mateusz Michnikowski. Emisja serialu „Krejzi Patrol” ruszy na antenie TV4 4 września br., od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 po dwa odcinki.

Myśl przewodnia serialu i bohaterowie

Jak zapowiada nadawca, „Krejzi Patrol” to humor sytuacyjny, zaskakujące gagi i nieprzewidywalne przygody na służbie dwóch policjantów - Mariusza (w tej roli Piotr Bułka) i Dariusza (Alan Andersz). Panowie walczą z łamaniem prawa w prowincjonalnym miasteczku - Krzemięcinie i są aż nadto zaangażowani w obronę cywilów przed przestępcami.

Wsparcie śmiechem

Swoją pomocą służą lokalnemu społeczeństwu także: komendant (Jacek Lenartowicz) oraz Roman (Daniel Roman), Franciszek (Konrad Cichoń) i pracujący w dyżurce Grzegorz (Mateusz Michnikowski) (więcej tutaj).

Scenariusz i reżyseria

- Ta produkcja komediowa zagwarantuje widzom mnóstwo humoru i dobrej zabawy - zapowiada nadawca. Serial powstał na zlecenie kanału TV4, a jego producentem jest Polot Media. Za scenariusz odpowiadają Anna Czajkowska i Michał Bajonek, reżyseruje Siergiej Atroszenko. Dotychczas produkcja ta była dostępna dla użytkowników serwisu VOD Polsat Box Go (więcej tutaj).

„Krejzi Patrol” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 4 września 2023 roku) o 22:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...