reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Channel 4 włącza bezpłatne kanały międzynarodowe

dodano: 2023-09-05 20:20 | aktualizacja: 2023-09-05 21:16
autor: RO | źródło: channel4.com

Channel 4 Brytyjski nadawca publiczny Channel 4 uruchomił pierwsze swojej w historii kanały międzynarodowe po podpisaniu umów z platformami streamingowymi Tubi, Plex i Xumo Play w Stanach Zjednoczonych. 4 Adventure i 4 Emergency mają prezentować setki godzin treści Channel 4 oraz innych programów z Wielkiej Brytanii za darmo dla milionów ludzi w USA.

4 Emergency. Channel 4
4 Emergency - nowy kanał FAST od Channel 4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały FAST (kanały linearne w streamingu za darmo z reklamami) są nowym projektem dla Channel 4, bo pozwalają nadawcy na eksport brytyjskich treści i oferowanie większej międzynarodowej ekspozycji.
 

Uruchomienie naszych pierwszych w historii kanałów międzynarodowych jest kluczowym momentem dla Channel 4 i daje ogromny zakres ekscytujących możliwości. Te kanały zaprezentują amerykańskiej widowni popularne programy, które symbolizują podstawową wartość naszej marki, wprowadzając unikalny profil Channel 4 i bogatą brytyjską kulturę na amerykański rynek FAST. Daje to również doskonałą okazję do dalszej dywersyfikacji naszych strumieni przychodów, a ponieważ mamy w przygotowaniu więcej pomysłów, jesteśmy bardzo podekscytowani nowym kierunkiem dla Channel 4,

- powiedział szef działu streamingowego Channel 4 na Wielką Brytanię i zagranicę, Alex Wall.


4 Adventure będzie obejmować szereg programów reality i dokumentalnych skupionych wokół wyzwań związanych z przetrwaniem i wytrzymałością. Pojawią się m.in. „Shipwrecked” i „The Island with Bear Grylls”.
        
4 Emergency pokaże brytyjskie systemy opieki zdrowotnej i reagowania kryzysowego. Ma emitować m.in. „24 Hours In A&E”, „Emergency Helicopter Medics”, „Emergency Rescue: Air, Land & Sea” i „999: On the Front Line”.

Oczekuje się, że jeszcze w tym roku zostaną ogłoszone kolejne umowy z innymi platformami w celu dystrybucji brytyjskich kanałów FAST.

4 Emergency i 4 Adventure są dostępne w transmisji strumieniowej od września br. na Tubi, Plex i Xumo Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...