reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czy będzie Czwórka i Szóstka Seriale zamiast TV4 i TV6?

dodano: 2023-09-06 10:48 | aktualizacja: 2023-09-06 11:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

Czwórka Szóstka Seriale TV4 TV6 Telewizja Polsat Telewizja Polsat zarejestrowała w Urzędzie Patentowym RP znaki towarowe Czwórka i Szóstka Seriale. Jednak nie oznacza to, że kanały TV4 i TV6 zmienią swoje nazwy - może tak się stać, ale nie musi. Telewizja Polsat rejestruje różne znaki i nie zawsze je wykorzystuje. Niedawno Cyfrowy Polsat i Polkomtel zarejestrowały również znaki Polsat Plus, Polsat +, Polsat Box Plus i Polsat Box +.

Telewizja Polsat
Czwórka Szóstka Seriale TV4 TV6 Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jest to jedna z rozpatrywanych przez nas opcji, choć nie jest ostatecznie przesądzona - informuje „Presserwis” Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej, rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus. - Rejestrujemy różne znaki, co nie znaczy, że zawsze każdy wykorzystujemy.

TV6, zwana również Szóstką, oferuje dziś głównie seriale, natomiast TV4 (Czwórka) oprócz seriali ma w ramówce także programy rozrywkowe i popularnonaukowe.

Dodajmy, że TV4 i TV6 zmieniły już ostatnio logo - dokładnie 3 sierpnia br. Wyglądem te nowe logo są bardziej zbliżone do logo innych kanałów Telewizji Polsat - wykorzystano motyw pasów, ale z zachowaniem pewnej odrębności, ponieważ nie układają się one w kształt koła, a odpowiednio w cyfry 4 i 6.
 
Aktualne logo TV4 i TV6


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...