reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nadchodzą nowe kanały POP dla dzieci

dodano: 2023-09-06 18:32 | aktualizacja: 2023-09-06 20:59
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Pop Sony SPTN Największy i niezależny nadawca telewizyjny w Wielkiej Brytanii, Narrative Entertainment, od środy 13 września 2023 r. uruchomi strumieniowe wersje kanałów POP i Tiny Pop na platformach Samsung TV Plus i Netgem TV. Kanały te zastąpią obecny kanał POP Kids, który jest również znany dla użytkowników platform LG, Hisense i Rakuten TV.

tinypop.com
POP i Tiny POP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Te bezpłatne kanały na żywo, wspierane reklamami, pozwolą zaoferować dzieciom i rodzinom nowe źródło pozyskiwania nowych i ekscytujących treści animowanych i filmów akcji za darmo. Wystarczy tylko połączenie internetowe.

Aplikacja Samsung TV Plus jest dostępna na wszystkich nowszych telewizorach Samsung, także na smartfonach i tabletach. Oferta telewizji strumieniowej LG i Hisense jest również domyślnie dostępna we wszystkich nowszych telewizorach. Rakuten TV można pobrać na różne podłączone urządzenia, w tym na smartfony i tablety.

Tiny Pop jest adresowany do dzieci 4-6 lat, oferując tej grupie wiekowej programy pełne zabawy, wyobraźni i kreatywności z połączeniem niezapomnianych postaci. Obok „Hello Kitty: Super Style!” i „Masza i Niedźwiedź”, dołączą do nowego kanału „Gigantozaur”, „Simon” i „Dino Ranch”.

POP oferuje dzieciom w wieku od 6 do 10 lat żywą mieszankę ekscytujących przygód i zabawnych komedii z połączeniem niezapomnianych postaci. We wrześniu „LEGO DreamZzz” i „Totalna Porażka: Przedszkolaki” dołączą do „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” i „Dragon Ball Super” w nowym kanale strumieniowym.

Narrative Entertainment od lat dystrybuuje obie wersje kanałów na tradycyjnych platformach Sky UK, Freesat i Freeview.
 

Cieszymy się, że możemy rebrandingować i ekspandować nasze kanały FAST, aby zapewnić rodzinom jeszcze bardziej fantastyczne treści za darmo za pośrednictwem FAST TV. W POP nieustannie badamy sposoby dzielenia się naszym genialnym wyborem treści z nowymi widzami, a platforma FAST umożliwia nam dalsze wzmacnianie naszych marek i zdobywanie nowych odbiorców poprzez poszerzanie zasięgu

- skomentowała dyrektor kanałów POP, Francesca Newington.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...