reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa Canal+ uruchomi usługę w Polinezji Francuskiej

dodano: 2023-09-06 11:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/satkurier.pl

CANAL+ Groupe Grupa CANAL+ Grupa CANAL+ nawiązała współpracę z polinezyjską firmą telekomunikacyjną ONATi, należącą do OPT Group, aby uruchomić nowe usługi w Polinezji Francuskiej. ONATi, za pośrednictwem swojej marki VINI, wniesie swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie sieci i dystrybucji na pięciu archipelagach, podczas gdy CANAL+ wniesie swoje własne kanały i relacje z dostawcami treści wraz z własną wiedzą techniczną w zakresie wideo.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obie firmy zgodnie stwierdziły, że dzięki partnerstwu gospodarstwa domowe w Polinezji Francuskiej będą miały dostęp do najlepszych treści. Partnerzy zamierzają wprowadzić nową ofertę w czwartym kwartale 2023 roku.
 

- Jestem zachwycony partnerstwem z ONATi, które umożliwi nam rozwój naszej obecności na terytorium Polinezji z ofertą spełniającą aktualne oczekiwania tego rynku, a szerzej, wzmocnienie naszej obecności w regionie Pacyfiku, gdzie CANAL+ ma już ugruntowaną pozycję - powiedział Jacques du Puy, prezes CANAL+ International.

- OPT Group świętuje nasze wzmocnione partnerstwo pomiędzy CANAL+ i ONATi, ponieważ będzie ono napędzać nową dynamikę w sektorze audiowizualnym, proponując wszystkim Polinezyjczykom nowe kanały oraz nowe usługi i funkcjonalności. To partnerstwo spełni oczekiwania naszych klientów w zakresie różnorodności programowej i oferty usług - powiedział Jean-François Martin, dyrektor generalny OPT Group.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...