reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Belfer” 3 w stacjach Canal+

dodano: 2023-09-07 20:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Belfer W piątek, 8 września br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium, CANAL+ Family i CANAL+ 4K Ultra HD oraz o godz. 22:00 w CANAL+ 1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu polskiego serialu „Belfer”, którego producentami są CANAL+ Polska i Opus TV. Występują Roma Gąsiorowska, Katarzyna Herman, Wiktoria Kruszczyńska, Karolina Kowalska, Agata Kulesza, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Marek Kalita, Michael Zieliński, Roman Garncarczyk, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik, Maciej Miszczak, Jacek Koman i Maciej Stuhr. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie Ale Kino+, CANAL+ Family, CANAL+ 4K Ultra HD i CANAL+ Seriale.

Belfer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Belfer, Paweł Zawadzki (w tej roli Maciej Stuhr), powraca do Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec, były marynarz (Jacek Koman). Zaczyna pracę w lokalnym liceum. Kiedy podczas ich wspólnego, szkolnego rejsu na statku Kapitan Borchardt znika Kacper Krynicki (Michael Zieliński), charyzmatyczny nastolatek, nonkonformista i kolorowy ptak, Belfer włącza się w skomplikowane śledztwo prowadzone przez podkomisarz Ewę Krawiec (Roma Gąsiorowska), jego dawną miłość. Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy rodzinnego miasta Pawła Zawadzkiego, malowniczego, nadmorskiego Małomorza? I czy przeszłość Belfra lub jego ojca ma jakikolwiek związek z zaginięciem chłopaka?

- Belfer w trzecim sezonie jest facetem dojrzalszym, bo doświadczonym już życiem. Jest w zupełnie innym miejscu niż kilka lat wcześniej, kiedy był trochę takim jeźdźcem znikąd, enigmatycznym bohaterem, o którym tak naprawdę niewiele wiedzieliśmy. Tym razem Paweł Zawadzki wraca do domu rodzinnego, przez co musi skonfrontować się ze swoją przeszłością. Dzięki temu widz dowie się o nim znacznie więcej. Zresztą jak i on sam. I to będzie ważna lekcja 

- mówi Maciej Stuhr.

- Zależało mi, żeby pokazać „Belfra” w nowej, świeżej odsłonie. Z jednej strony chciałem, żeby Paweł Zawadzki stał się głębszą postacią, z którą widzowie mogą się jeszcze bardziej utożsamić. Z drugiej strony w tej historii równie ważni są młodzi bohaterowie. Ważne było, żeby obraz tego pokolenia, tzw. "zetek", był realistyczny. To pokolenie jest inne niż kilka lat temu, mówi innym językiem, ma inne potrzeby, inny sposób pokazywania siebie. Są różnorodni, kolorowi i otwarci. Dlatego mocno skupiliśmy się na castingu młodych aktorów, którzy w efekcie po prostu „rozsadzają” ekran swoją energią i charyzmą. Od „Belfra”, jak czas pokazał, zaczęły się duże kariery młodych gwiazd. Czuję, że tym razem będzie tak samo

- dodaje Łukasz Grzegorzek, reżyser serialu „Belfer”.


W obsadzie trzeciej serii serialu „Belfer” znaleźli się Roma Gąsiorowska, Katarzyna Herman, Wiktoria Kruszczyńska, Karolina Kowalska, Agata Kulesza, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Marek Kalita, Michael Zieliński, Roman Garncarczyk, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik, Maciej Miszczak, Jacek Koman i Maciej Stuhr. Za reżyserię odpowiada Łukasz Grzegorzek, zdobywca nagrody za „Moje wspaniałe życie”, w kategorii „Najlepsza reżyseria” na „Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych” w Gdyni oraz nominowany za ten tytuł do „Orłów 2022” w kategorii „Najlepszy film”. Za scenariusz odpowiadają: Monika Powalisz i Przemysław Nowakowski („Bez tajemnic” i „Pakt”) oraz Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki („Klangor”). Producentkami ze strony CANAL+ są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, producentami wykonawczymi z ramienia Opus TV Piotr Dzięcioł i Mariusz Włodarski.

Trzeci sezon „Belfera” będzie liczyć 8 odcinków. Premiera trzeciej serii serialu odbędzie się w piątek, 8 września br. w serwisie VOD CANAL+ Online oraz w stacjach CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family i CANAL+ 4K Ultra HD (więcej tutaj).
 
Roma Gąsiorowska w serialu „Belfer”, foto: Estella Dandyk
Roma Gąsiorowska w serialu „Belfer”, foto: Estella Dandyk
Wiktoria Kruszczyńska i Roma Gąsiorowska w serialu „Belfer”, foto: Canal+ Polska
Wiktoria Kruszczyńska i Roma Gąsiorowska w serialu „Belfer”, foto: Canal+ Polska
Jacek Koman i Maciej Stuhr oraz samochód Land Rover Discovery w serialu „Belfer”, foto: Canal+ Polska
Jacek Koman i Maciej Stuhr oraz samochód Land Rover Discovery w serialu „Belfer”, foto: Canal+ Polska
Maciej Stuhr w serialu „Belfer”, foto: Canal+ Polska
Maciej Stuhr w serialu „Belfer”, foto: Canal+ Polska


„Belfer” - sezon 3., emisja w piątki (od 8 września 2023 roku) o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ 4K Ultra HD, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie Ale Kino+, CANAL+ Family, CANAL+ 4K Ultra HD i CANAL+ Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...