reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kai Finke przechodzi z Netflixa do SkyShowtime

dodano: 2023-09-11 11:16
autor: Jan Borejko | źródło: SkyShowtime

Kai Finke SkyShowtime Monty Sarhan, CEO SkyShowtime, ogłosił 11 września, że Kai Finke, poprzednio manager wysokiego szczebla w serwisie Netflix w regionie EMEA, dołączył do SkyShowtime jako Chief Content Officer. Jon Farrar, który dotychczas zajmował stanowisko dyrektora programowego, zdecydował się opuścić SkyShowtime w nadchodzących miesiącach.

SkyShowtime
SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kai Finke będzie pracować w amsterdamskim biurze SkyShowtime podlegając bezpośrednio Monty'emu Sarhanowi. W nowej roli Finke poprowadzi zespół programowy i będzie nadzorował dynamicznie rozwijający się obszar związany w dużej mierze z produkcjami oryginalnymi SkyShowtime. Kai Finke będzie odpowiedzialny za strategię programową, nadzorowanie najwyższej jakości oferty rozrywkowej, merchandising i planowanie, a także za produkcje oryginalne i zakupy SkyShowtime.

Finke przechodzi do SkyShowtime z Netflixa, gdzie był jednym z członków zespołu w regionie EMEA i obejmował stanowisko Director of Content na wielu rynkach europejskich. Przez ponad dwadzieścia lat zajmował się produkcją, dystrybucją międzynarodową i zakupami, w tym dla monachijskiego dystrybutora Telepool i Vodafone. Ma silne relacje z wiodącymi twórcami, producentami, dystrybutorami i programami telewizyjnymi w całej Europie oraz udokumentowane doświadczenie we wprowadzaniu rozrywki zarówno w językach lokalnych na rynkach SkyShowtime, jak i dla globalnej publiczności.
 
Kai Finke - Chief Content Officer SkyShowtime
Fot. materiały prasowe

W tym roku serwis SkyShowtime udostępni dziesięć seriali oryginalnych, m.in. Bosé, Codename: Annika, Fleeting Lies, Poker Face, The Invisible Ladies, The Winner i Warszawianka. Kai Finke będzie głównie skupiał się na pozyskiwaniu i rozwijaniu nowych, interesujących dla lokalnych subskrybentów projektów na wszystkich rynkach SkyShowtime. Będzie także w bliskiej współpracy z udziałowcami SkyShowtime oraz kadrą zarządzającą, planując pozyskiwanie, angażowanie i utrzymywanie subskrybentów.
 

- Kai jest sprawdzonym dyrektorem programowym, który łączy silną kreatywną wrażliwość z przenikliwością biznesową. Ponieważ kontynuujemy ekspansję w kierunku produkcji oryginalnych, zakres jego szerokiego doświadczenia - wraz ze znajomością naszych rynków - sprawiają, że jest idealną osobą do kierowania naszym zespołem programowym w kolejnym rozdziale naszego rozwoju - skomentował Monty Sarhan, Chief Executive Officer SkyShowtime.

- Ambitne działania SkyShowtime związane z produkcjami oryginalnymi, a także seriale i filmy od Paramount i NBCUniversal dostępne na wyłączność, sprawiają, że serwis ten jest niezwykle atrakcyjny zarówno dla widzów, jak i branży kreatywnej w całej Europie. Jestem ogromnie podekscytowany możliwością bycia częścią zespołu SkyShowtime, który wprowadza tę niesamowitą ofertę rozrywkową na ponad 20 rynków - powiedział Kai Finke, Chief Content Officer SkyShowtime.

Serwis SkyShowtime jest dostępny bezpośrednio na stronie www.skyshowtime.com/pl oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem iOS, Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG oraz Samsung. Miesięczna subskrypcja SkyShowtime kosztuje 24,99 zł. Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...