reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4iG wybiera Nagrę

dodano: 2023-09-14 10:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nagra.com

Nagra 4iG logo 360px Grupa 4iG, poprzez swoje spółki zależne Vodafone Hungary, Digi Hungary i Antenna Hungaria, wybrała Nagrę na swojego integratora systemów i partnera w zakresie rozwiązań, który ma poprowadzić dla swoich klientów migrację do bogatej w funkcje usługi telewizyjnej nowej generacji dla wielu urządzeń.

Nagra Kudelski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wykorzystując zarówno platformę wideo Nagra OpenTV, jak i platformę usług bezpieczeństwa Nagra, rozwiązanie obejmuje partnerów technologicznych 3SS, Sagemcom i XroadMedia, co zapewni nowe możliwości monetyzacji oraz bogatsze, oparte na wartości propozycje dla 4iG, zapewniając spersonalizowane i zaawansowane doświadczenia rozrywkowe dla obecnych i przyszłych klientów abonentów.

Komentując rozwój, Tamás Bányai, dyrektor generalny Vodafone Hungary, powiedział:

- Vodafone Hungary po pomyślnym przejęciu przez Grupę 4iG stało się członkiem szybko rozwijającego się przedsiębiorstwa ICT, czyli znajdującego się w fazie szybkiej transformacji. Nagra była logicznym wyborem, ponieważ jako dostawca usług IT i Telco nowej generacji potrzebowaliśmy rozwiązania w postaci platformy telewizyjnej nowej generacji.

- Sprawimy, że nasza migracja będzie płynna, ulepszając naszą ofertę usług i wygodę użytkowników, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo naszej działalności w przyszłości.


Platforma wideo Nagra OpenTV obsługuje telewizję liniową, catch-up i nPVR dla kanałów we wszystkich sieciach 4iG, w tym telewizji kablowej, IPTV i OTT. Dzięki temu 4iG stanie się superagregatorem dowolnej kombinacji usług na żywo, SVOD, TVOD, a w przyszłości gier, VR i innych usług cyfrowych.

Platforma wideo Nagra OpenTV i platforma usług bezpieczeństwa umożliwią 4iG zabezpieczenie wielu typów sieci przy użyciu pojedynczej platformy ochrony treści zintegrowanej z platformą produktów 3SS 3Ready, aby zapewnić wszystkie doświadczenia na różnych urządzeniach, dostosowane do wymagań 4iG. Zapewni to kompleksową, bezpieczną usługę na telewizorach i urządzeniach do transmisji strumieniowej.

Połączenie dynamicznego UX OpenTV i silnika personalizacji XroadMedia umożliwi 4iG skuteczne dobieranie i dostarczanie spersonalizowanych doświadczeń we wszystkich typach treści.

Rozwiązanie obejmujące wielu dostawców obejmuje istniejące dekodery oraz najnowsze dekodery Android TV firmy Sagemcom. Zapewniona jest także dodatkowa obsługa urządzeń dla telewizorów Smart TV, FireTV, AppleTV i innych głównych mobilnych urządzeń konsumenckich.

Platforma wideo NAGRA OpenTV będzie prezentowana na stoisku firmy Nagra podczas wystawy w IBC w Amsterdamie (15-18 września 2023).

Nancy Goldberg, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. marketingu w spółce Nagra, dodała:

- Pomimo zawirowań, z jakimi boryka się obecnie nasza branża, dostawcy usług, tacy jak 4iG, zabezpieczają swoją wizję i wykorzystują możliwości, jakie daje superagregacja i powiązane innowacje, aby dostarczać produkty bogate w wartość propozycji swoim konsumentom” – powiedział. „4iG szukało długoterminowego partnera branżowego, któremu mogłoby zaufać, i jesteśmy dumni, że Nagra jest tym partnerem i wnosi swoją wiedzę, partnerstwo i rozwiązania, które już sprawdziły się, aby pomóc naszym klientom poruszać się po szybko zmieniającym się ekosystemie rozrywki.


Źródło: nagra.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...