reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska platforma Redge Media wspiera uruchomienie FreeTV w Izraelu

dodano: 2023-09-14 13:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: Redge Technologies

FreeTV FreeTV, telewizja internetowa nowej generacji w Izraelu, jest już dostępna z kanałami na żywo oraz bogatą biblioteką filmów, seriali i programów na życzenie. FreeTV działa jako kompleksowe wdrożenie na platformie Redge Media rozwijanej przez polską spółkę Redge Technologies. To pierwsze wdrożenie Redge w regionie MENA.

Redge Technologies
Redge Technologies Redge Media FreeTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FreeTV to telewizja internetowa, która rewolucjonizuje izraelski rynek mediów zapewniając prosty dostęp do rozbudowanej oferty kanałów na żywo, a także bogatej biblioteki treści na życzenie (VOD). Obejmuje aplikacje dostępne na różnych platformach, w tym na telewizorach z funkcją sieciową, takich jak Android TV, Samsung, LG oraz Hisense, a także na urządzeniach mobilnych.

FreeTV wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika dopasowanym do potrzeb rynku izraelskiego między innymi dzięki obsłudze języków pisanych od prawej do lewej (right-to-left – RTL) oraz wielojęzycznej klawiaturze. Usługa wyposażona jest w funkcję catch-up, co umożliwia przewijanie, wstrzymywanie i nadrabianie zaległości w przypadku pominiętych treści.

FreeTV dąży do zajęcia pozycji jednej z największych platform streamingowych w regionie MENA. Za kompleksowe wdrożenie obejmujące platformę SDP oraz VDP, w tym CDN, odpowiada Redge Media.

Redge Media to kompletna platforma OTT dedykowana dystrybutorom treści. Składa się z Service Delivery Platform (SDP) oraz Video Delivery Platform (VDP). Warstwa SDP obejmuje wszystkie moduły niezbędne do świadczenia usług streamingowych, takie jak DAM, CMS oraz z aplikacje dla różnych urządzeń końcowych. VDP odpowiada za transkodowanie, zabezpieczenie oraz rozpowszechnianie treści, włączając w to rozproszony system dystrybucji treści (CDN).
 

– To ogromne wyróżnienie zostać wybranym w globalnym przetargu przez izraelskiego lidera na rynku medialnym. Jeszcze większym – sprostanie oczekiwaniom jako partner technologiczny, wspierając klienta w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań streamingowych w regionie. Wdrożenie dla FreeTV potwierdza naszą pozycję jako światowego lidera w tej dziedzinie – skomentował Andrzej Nowak, dyrektor Działu Wdrożeń Aplikacji w Redge Technologies.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...