reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

16-18.09 Polsat Sport: UFC, derby i Polacy w finale

dodano: 2023-09-15 13:01 | aktualizacja: 2023-09-15 22:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 16-17 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich, mistrzostwa Europy siatkarzy, Anwil Basketball Cup, Orlen Superliga Mężczyzn, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Roshn Saudi League, Serie A Tim, Liga Portugal Betclic, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, National Football League (NFL), rugby - Puchar Świata, Ultimate Fighting Championship (UFC), GROM Challenge, PGE Ekstraliga, FIA World Endurance Championship, Extreme E, tenis ziemny - Puchar Davisa, Invest in Szczecin Open ATP Challenger, golf - BMW PGA Championship, lekkoatletyka - Diamentowa Liga oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy (więcej tutaj), Anwil Basketball Cup (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Roshn Saudi League (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), GROM Challenge (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Extreme E (więcej tutaj), tenis ziemny - Puchar Davisa (więcej tutaj), Invest in Szczecin Open ATP Challenger (więcej tutaj i tutaj), golf - BMW PGA Championship (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 września (sobota)
5:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Turcja - Portoryko, Polsat Sport Extra

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Dominikana - Czechy, Polsat Sport

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Brazylia - Argentyna, Polsat Sport Extra

9:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

9:15 biegi ekstremalne: GROM Challenge, Polsat Sport Fight

9:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

9:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Holandia - Kanada, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis ziemny, Puchar Davisa: Polska - Barbados, Polsat Sport News

11:00 biegi ekstremalne: „GROM Challenge 2022” - reportaż, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

11:25 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Stany Zjednoczone Ameryki - Kolumbia, Polsat Sport Extra

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 2

12:15 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu:: Japonia - Peru, Polsat Sport Fight

12:45 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 tenis ziemny, Puchar Davisa: Polska - Barbados, Polsat Sport News

13:00 golf, BMW PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport Premium 1

13:00 tenis ziemny, turniej Invest in Szczecin Open ATP Challenger w Szczecinie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

13:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Chiny - Ukraina, Polsat Sport

13:20 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 piłka nożna, Cinch Premiership: St. Johnstone FC Perth - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 3

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Athletic Club Bilbao - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

14:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Niemcy - Tajlandia, Polsat Sport

14:30 biegi ekstremalne: GROM Challenge, Polsat Sport Fight

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Polonia Warszawa - Znicz Pruszków, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, Puchar Davisa: Polska - Barbados, Polsat Sport News

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Szczecinie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, mecz o miejsca 3. i 4.: Słowenia - Francja, Polsat Sport

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen, Polsat Sport Premium 4

16:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:40 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al-Raed Buraidah - Al-Nassr Rijad, Polsat Sport Premium 5

16:55 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

16:55 (Eleven Sports 4) i 23:00 (Canal+ Sport 2) piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:00 (TVP Sport) i 17:30 (Polsat Sport Extra) siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Polska - Słowenia, Polsat Sport Extra i TVP Sport

17:00 koszykówka, Anwil Basketball Cup: Anwil Włocławek - VEF Ryga, Eleven Sports 3

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - MZKS Chrobry Głogów, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 rugby, Puchar Świata we Francji: Walia - Portugalia, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Pardubice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 6

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: RC Celta Vigo - RCD Mallorca Palma, Eleven Sports 2

19:00 tenis ziemny, turniej Invest in Szczecin Open ATP Challenger w Szczecinie: finał gry podwójnej, Polsat Sport Fight

19:30 (Polsat Sport), 20:00 (TVP Sport) i 20:35 (TVP1) siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, finał: Włochy - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Lechia Gdańsk, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - NEC Nijmegen, Polsat Sport Premium 1

19:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Ahli SC Dżudda - Al Taawon FC Burajda, Polsat Sport Premium 2

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: FC Barcelona - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

20:45 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Włochy - Korea Południowa, Polsat Sport Extra

20:55 rugby, Puchar Świata we Francji: Irlandia - Tonga, Polsat Sport Fight

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - FC Metz, Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 5

21:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: FC Vizela - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 rugby, Puchar Świata we Francji: Samoa - Chile, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 16 na 17 września (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship, wyścig 6-godzinny w Oyamie: podsumowanie, Eleven Sports 2

4:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

4:30 MMA: KSW41, Polsat Sport Fight

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17 września (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Turcja - Bułgaria, Polsat Sport Extra

6:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Dominikana - Kanada, Polsat Sport News

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Brazylia - Peru, Polsat Sport Extra

8:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

9:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Serbia - Ukraina, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

11:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Niemcy - Kolumbia, Polsat Sport Extra

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 tenis ziemny, turniej Invest in Szczecin Open ATP Challenger w Szczecinie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Japonia - Argentyna, Polsat Sport News

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Motor Lublin, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2

13:00 golf, BMW PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Premium 1

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Twente Enschede - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Stany Zjednoczone Ameryki - Tajlandia, Polsat Sport

14:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship, wyścig 6-godzinny w Oyamie: podsumowanie, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: KGHM Chrobry Głogów - Energa Wybrzeże Gdańsk, Polsat Sport Extra

14:55 rugby, Puchar Świata we Francji: Republika Południowej Afryki - Rumunia, Polsat Sport News

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - US Lecce, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:20 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

16:00 żużel, PGE Ekstraliga, 1. mecz o miejsca 3. i 4.: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Tauron Włókniarz Częstochowa, Eleven Sports 1

16:30 (Polsat Sport) i 17:00 (TVP Sport) siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Polska - Korea Południowa, Polsat Sport i TVP Sport

16:40 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 golf, BMW PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Toulouse FC Tuluza, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:40 rugby, Puchar Świata we Francji: Australia - Fidżi, Polsat Sport News

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Miedź Legnica, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: Sparta Praha Praga - 1. FC Slovácko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Sevilla FC Sewilla - UD Las Palmas, Eleven Sports 3

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Jacksonville Jaguars - Kansas City Chiefs, Polsat Sport Fight

18:55 rajdy terenowe, Extreme E: Sardynia, Eleven Sports 1

19:00 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Włochy - Słowenia, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Empoli FC, Eleven Sports 1

20:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Le Havre AC Hawr, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 rugby, Puchar Świata we Francji: Anglia - Japonia, Polsat Sport Premium 1

21:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Sporting CP Lizbona - Moreirense FC Moreira de Cónegos, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Dallas Cowboys - New York Jets, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 17 na 18 września (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship, wyścig 6-godzinny w Oyamie: podsumowanie, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...