reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Prawy chłopak” w serwisie HBO Max

dodano: 2023-09-15 23:41 | aktualizacja: 2024-03-26 11:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Against Gravity HBO Max Arte MDR SRF RTS Arte „Prawy chłopak” Od piątku, 15 września br. widzowie serwisu VOD HBO Max będą mogli oglądać polsko-francusko-niemiecko-szwajcarski film „Prawy chłopak”, serii Max Original, którego bohaterem jest konserwatysta Antoni. Producentami tego dokumentalnego filmu są HBO Max (Warner Bros. Discovery), First Hand Films, koproducentami Offhand Films i Mitteldeutscher Rundfunk (MDR), we współpracy z Arte, Schweizer Radio und Fernsehen (SRF), Radio Télévision Suisse (RTS) i Zürcher Filmstiftung, wsparcia finansowego udzielił Schweizerische Eidgenossenschaft Bundesamt für Kultur BAK, a dystrybutorem jest Against Gravity.

Against Gravity HBO Max Arte MDR SRF RTS Arte „Prawy chłopak”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dokument „Prawy chłopak” opowiada historię młodego katolika, który stara się żyć zgodnie z konserwatywnymi wartościami. Kiedy zakochuje się, rzeczywistość zaczyna weryfikować jego poglądy. Film dokumentalny „Prawy chłopak” pojawi się premierowo w piątek, 15 września br. na platformie HBO Max.

Życie Antoniego, dwudziestodwuletniego konserwatysty z Wrocławia, kręci się wokół myśli narodowej, kościoła i prawicowego aktywizmu. Liderowanie organizacji nacjonalistycznej przeplata z działalnością w męskim bractwie różańcowym, a udział w marszach niepodległości z prowadzeniem kontrmanifestacji parad równości. W wolnych chwilach gra na gitarze, śpiewa pieśni patriotyczne i uczy się tańczyć tradycyjne tańce. Martwi się o przyszłość Polski w tych dziwnych, „progresywnych” czasach. Życie Antoniego zmienia się, kiedy poznaje Weronikę, dziewczynę o diametralnie innych poglądach. Jak zapowiada nadawca, film „Prawy chłopak” jest kroniką życia Antoniego, który pod wpływem miłości zaczyna zadawać pytania o miejsce Boga, seksu i ideałów w swoim życiu. Opuszcza świat, w którym dorastał, i poznaje nową, dotychczas niewidzialną dla niego rzeczywistość. Czy uda mu się tam odnaleźć?

Reżyserka Hanna Nobis towarzyszyła Antoniemu przez pięć lat, portretując kolejne etapy poszukiwań chłopaka oraz podglądając jego relacje z rodziną i bliskimi. - Antoni przemierza długą drogę przez różne modele męskości, miłości, przywiązania i rozlicza się ze swoją przeszłością - czytamy w opisie.

Premiera dokumentu „Prawy chłopak” odbędzie się w piątek, 15 września br. na platformie HBO Max.

„Prawy chłopak” - o filmie - reżyser: Hanna Nobis, scenariusz: Hanna Nobis i Esther van Messel, produkcja: Esther van Messel (First Hand Films), reżyser zdjęć: Miłosz Kasiura, redaktor naczelny: Bigna Tomschin, produkcja: HBO Max, First Hand Films Co-Producers Offhand Films i MDR, we współpracy z Arte i SRF, z ramienia HBO Max: Izabela Łopuch i Hanka Kastelicova.

Dodajmy, iż film „Prawy chłopak” pojawił się w kinach w Polsce w sobotę, 13 maja 2023 roku.
 
Antoni na plakacie promującym kinową emisję filmu „Prawy chłopak”, foto: Against Gravity
Antoni na plakacie promującym kinową emisję filmu „Prawy chłopak”, foto: Against Gravity


„Prawy chłopak” - emisja (od 15 września 2023 roku) w serwisie HBO Max.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...