reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 17.09.2023

dodano: 2023-09-16 11:24 | aktualizacja: 2023-09-17 13:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich siatkarekPolska - Korea Południowa. Transmisje live z WTA World Tour Guadalajara tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - Real Sociedad
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Toulouse FC
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC - Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - Real Sociedad
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Getafe CF - CA Osasuna
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Villarreal CF - UD Almería
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

19:00 Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1. runda

21:00 Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1. runda

23:00 Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1. runda
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Komentarz: Michał Łopaciński, Mirosław Jabłoński

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Dawid Stachyra

 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
For Nature Solutions KS Apator Toruń - Tauron Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Empoli FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Le Havre AC
Komentarz: Jakub Ostrowski, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3


15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - US Lecce
Komentarz: Michał Wszołek, Mikołaj Kruk

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Sevilla FC - UD Las Palmas
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
Sporting CP - Moreirense FC
Komentarz: Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - US Lecce
Komentarz: Michał Wszołek, Mikołaj Kruk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Toulouse FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świerkula 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Le Havre AC
Komentarz: Jakub Ostrowski, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

08:00 Snooker: Shanghai Masters:
Finał

14:10 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de Romandie:
Etap 3

16:45 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 21
 
Eurosport 2

06:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet:
Wyścig

10:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet:
Wyścig

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora:
Wyścig 2

00:00 (nd/pn) Golf: PGA Tour, Napa Valley: 
Finał
 
Motowizja

09:30 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross:
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross:
Wyścig

14:15 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Golf: DP World Tour, Surrey: 
Finał

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente - AFC Ajax

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Sparta Praga - 1. FC Slovácko

21:00 Rugby: Puchar Świata: 
Anglia - Japonia
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Motor Lublin

14:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
USA - Tajlandia

17:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Korea Południowa

20:45 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Włochy - Słowenia
 
Polsat Sport Extra

06:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Turcja - Bułgaria

09:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Brazylia - Peru

11:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
USA - Kolumbia

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga: 
KGHM Chrobry Głogów - Energa Wybrzeże Gdańsk

17:00 Golf: DP World Tour, Surrey: 
Finał

21:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Eugene:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

12:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
Finał singla

14:00 Golf: PGA Championship - 4. dzień

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL:
Jacksonville Jaguars - Kansas City Chiefs

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Dallas Cowboys - New York Jets
 
Polsat Sport News

07:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Dominikana - Kanada

10:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Serbia - Ukraina

12:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Japonia - Argentyna

15:00 Rugby: Puchar Świata: 
RPA - Rumunia

17:45 Rugby: Puchar Świata: 
Australia - Fidżi
 
Sportklub

14:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Asteras Tripolis - Pas Janina

20:00 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
Finał
 
TVP Sport

11:00 Amp futbol: Amp Futbol Cup: 
Polska - Kostaryka
Komentarz: Maciej Iwański, Artur Kurzawa

15:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź
Komentarz: Hubert Bugaj, Marcin Żewłakow

17:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Korea Południowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Magdalena Śliwa

20:00 Amp futbol: Amp Futbol Cup: 
Polska - Anglia
Komentarz: Maciej Iwański, Artur Kurzawa
 
Viaplay

10:30 Wyścigi samochodowe: Euro4 Championship, Monza:
Wyścig 2
Komentarz: Maciej Jermakow

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala Fotboll - Vittsjö

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Växjö

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Millwall FC - Leeds United
Komentarz: Adrian Olek 

13:00 Dart: World Series of Darts Finals:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hertha BSC - Eintracht Braunschweig
Komentarz: Szymon Ratajczak 

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - VfL Osnabrück

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2

14:00 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
Enea Falubaz Zielona Góra - Arged Malesa Ostrów

14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Monza:
Wyścig 2
Komentarz: Jakub Mikołajczak

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Norrköping

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Häcken

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Örebro

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - Hannover-Burgdorf
Komentarz: Mateusz Juza

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
AFC Bournemouth - Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - SV Werder Brema
Komentarz: Tomasz Urban, Dawid Król 

16:00 Piłka nożna: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen

17:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC - Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

17:30 Wyścigi samochodowe: Euro4 Championship, Monza:
Wyścig 3
Komentarz: Maciej Jermakow

18:30 Piłka nożna: Frauen-Bundesliga:
SGS Essen - Eintracht Frankfurt

19:00 Dart: World Series of Darts Finals:
1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Wyścigi samochodowe: IMSA Sportscar Championship, Battle on the Bricks:
Wyścig

19:30 Baseball: Liga MLB:
Marlins - Braves

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Cubs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...