reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 21.09.2023

dodano: 2023-09-19 12:15 | aktualizacja: 2023-09-21 10:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Atalanta BC - Raków Częstochowa. Ciekawy będzie mecz Ligi Konferencji Europy UEFA: Legia Warszawa - Aston Villa FC w TVP Sport i Viaplay. Transmisje live z WTA World Tour Guadalajara tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

12:45 Tenis: WTA World Tour, Guanghzou:
Magda Linette - Rebeka Masarova

21:00 Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1/4 finału
Leylah Fernandez - Sofia Kenin

23:00 Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1/4 finału
Victoria Azarenka - Caroline Garcia

02:00 (cz/pt) Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1/4 finału
Martina Trevisan - Caroline Dolehide

04:00 (cz/pt) Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1/4 finału
Emiliana Arango - Maria Sakkari
 
Eurosport 1

13:15 Kolarstwo szosowe: Tour de Luxembourg:
Etap 2

15:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy:
Jazda na czas drużyn mieszanych

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Kolstad Handball - Industria Kielce
Komentarz: Krzysztof Bandych, Marek Rudziński

20:30 Żużel: SGB Premiership: 
Ipswich Witches - Belle Vue Aces
 
Motowizja

16:45 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Gorzów Wielkopolski:
Zawody

 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Ittihad - Al Fateh


 
Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
BKS Proline Visla Bydgoszcz - SMS PZPS Spała

02:30 (cz/pt) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Gremio FBPA - SE Palmeiras
 
Polsat Sport Extra

11:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League:
Hiszpania - Polska

12:45 Piłka nożna plażowa kobiet: Euro Beach Soccer League: 
Anglia - Polska

13:30 Golf: DP European Tour, Paryż:
1. runda

17:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Damak FC - Al Hilal

21:00 Rugby: Puchar Świata:
Francja - Namibia
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: Babilon MMA 38: 
Ceremonia ważenia


 
Polsat Sport News

17:00 Golf: DP European Tour, Paryż:
1. runda

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
BKS Visła Proline Bydgoszcz - SMS PZPS Spała
 
TVP Sport

15:30 Kolarstwo: Mistrzostwa Europy:
Jazda na czas drużyn mieszanych
Komentarz: Piotr Sobczyński

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Legia Warszawa - Aston Villa FC
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Atalanta BC - Raków Częstochowa
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Bayer 04 Leverkusen - BK Häcken
Komentarz: Marcin Borzęcki, Radosław Gilewicz

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
LASK Linz - Liverpool FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Panathinaikos AO - Villarreal CF
Komentarz: Dawid Król, Dawid Szymczak

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Qarabag Agadam - Molde FK

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Stade Rennes - Maccabi Haifa

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Royale Union SG - Toulouse FC

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Sheriff Tiraspol - AS Roma
Komentarz: Mateusz Juza, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Servette - Slavia Praga

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Eintracht Frankfurt - FC Aberdeen
Komentarz: Wojciech Piela, Mateusz Skwierawski

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Fenerbahce SK - FC Nordsjaelland
Komentarz: Paula Duda, Filip Cieśliński

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Ferencváros TC - FK Čukarički

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
KRC Genk - AFC Fiorentina
Komentarz: Grzegorz Miko, Aleksander Bernard

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
HJK Helsinki - PAOK Saloniki

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Legia Warszawa - Aston Villa FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Kowalewski

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Łudogorec Razgrad - Spartak Trnava

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Zrinjski Mostar - AZ Alkmaar
Komentarz: Kamil Kania, Mariusz Moński

19:00 Baseball: Liga MLB:
Rays - Angels

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
MoDo - Linköping

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
FRISCH AUF! Göppingen - HSV Hamburg

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
AFC Ajax - Olympique Marsylia
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Atalanta BC - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Wolski, Łukasz Trałka

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Brighton&Hove Albion - AEK Ateny
Komentarz: Szymon Ratajczak, Maciej Łuczak

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Olympiakos SFP - SC Freiburg
Komentarz: Przemysław Pozowski, Wojciech Górski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Rangers FC - Real Betis
Komentarz: Dawid Szymczak, Dominik Piechota

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Sparta Praga - Aris Limassol

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Sturm Graz - Sporting CP
Komentarz: Adam Delimat, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
West Ham United - FK TSC Bačka Topola
Komentarz: Michał Skiba, Weronika Możejko

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Club Brugge - Besiktas JK

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Dinamo Zagrzeb - FC Astana

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
FK Zoria Ługańsk - KAA Gent

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
FC Lugano - Bodo/Glimt

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Maccabi Tel Aviv - Breidablik UBK

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Viktoria Pilzno - FC Ballkani

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Slovan Bratysława - KÍ Klaksvík

01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Blue Jays

04:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Giants

04:30 (cz/pt) Formuła 1: Grand Prix Japonii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Maciej Jermakow, Jan Olejniczak


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...