reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy serial dokumentalny „Bartosz Zmarzlik. Taśma Prawdy”

dodano: 2023-09-19 16:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+

Bartosz zmarzlik taśma prawdy canalplus online 360px Nowy serial dokumentalny „Bartosz Zmarzlik. Taśma Prawdy” już wkrótce w CANAL+ online. W ten sposób CANAL+ przedłuża sezon żużlowy w Polsce. CANAL+ zaprasza na kolejną, serialową podróż po świecie żużla. Już 1 października w serwisie streamingowym CANAL+ online będziecie mogli zagłębić się w życie jednego z najwybitniejszych polskich zawodników, Bartosza Zmarzlika.

CANAL+
Bartosz zmarzlik taśma prawdy canalplus online 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bartosz Zmarzlik nie jest postacią jednowymiarową.

Jak każda maszyna do zdobywania medali, budzi skrajne emocje – od uwielbienia, przez zazdrość, po niechęć. Jego kariera generuje mnóstwo arcyciekawych pytań. Kibice na pewno chcieliby wiedzieć, kto miał największy wpływ na jego sportowy rozwój.

Kto nauczył go trzymać gaz i operować nim, jak nikt inny na świecie? Ile czasu musiało minąć, zanim po medalowej aferze w Lesznie usiadł z Maciejem Janowskim do stołu negocjacyjnego i kto przyznał się w tej sytuacji do błędu?

To tylko początek zagadek. Odpowiedzi znajdziecie w najnowszej produkcji CANAL+.

- Spędziłem mnóstwo czasu z Bartkiem, jego najbliższymi, przyjaciółmi i rywalami. To szerokie grono narysowało obraz wyjątkowego człowieka. Wielkiego sportowca, tytana pracy i zawodnika gotowego poświęcić wszystko dla sukcesu. Człowieka nieziemsko zdeterminowanego, który wygrywanie ma w DNA. A przy tym... całkiem normalnego faceta, świetnego kumpla i wspaniałego ojca. Nie jest to na pewno standardowa sylwetka zawodnika. Poza historią jego rodziny i żużlową drogą do chwały, nie zabraknie trudnych tematów, w tym burzliwych relacji z największymi rywalami

– powiedział Tomasz Dryła, dziennikarz CANAL+, odpowiadający za produkcję najnowszego serialu.


Choć jest opętany żużlem, jego życie to nie tylko sport.
Komu zawdzięcza najwięcej? Skąd kresowa krew w rodzinie Zmarzlików i dlaczego wielką rolę odgrywa w niej niepozorne narzędzie, które - sypiąc iskrami - przywołuje emocjonalne wspomnienia? Co trzeba było sprzedać, by kupić małemu Bartkowi pierwszą ramę do motocykla? Dlaczego skakał przez ogrodzenie parku maszyn i jakie pytanie sprawiło, że rozpłakał się przed kamerą?

Bartosz Zmarzlik to najwybitniejsza postać współczesnego speedwaya.

Od dawna byliśmy tego pewni i planowaliśmy tę produkcję, dlatego nasza kamera towarzyszyła mu przez wiele lat w najważniejszych momentach. Niepublikowane zdjęcia, nieznane dotychczas historie i determinacja bohatera w dążeniu do celu. Jestem pewien, że nasza nowa produkcja będzie absolutną gratką dla fanów nie tylko żużla, ale także innych dyscyplin sportowych – dodał Maciej Glazik, szef redakcji żużlowej CANAL+.

Otoczenie Bartosza Zmarzlika jest bardzo hermetyczne.

Wiele lat partnerskiej współpracy sprawiło jednak, że pozwolił włączyć kamerę w sytuacjach skrajnie intymnych, np. w trakcie pilnie zorganizowanych zabiegów rehabilitacyjnych, czy 20 minut po tym, gdy został najbardziej utytułowanym polskim żużlowcem w historii. Był sam. Przeżywał życiowy sukces. Nie chciał z nikim rozmawiać. Ale my tam byliśmy! Jak do tego doszło? Ile poświęca Zmarzlik? Jak reaguje na porażki i jak to możliwe, że w jednym materiale znalazło się miejsce dla Tony’ego Rickardssona i Józefa Piłsudskiego? 

Pytań jest co najmniej tyle, ile niezapomnianych akcji wykonał na torze Zmarzlik. Czas na odpowiedzi!
Wszystkie przyniesie 4-odcinkowa produkcja „Bartosz Zmarzlik. Taśma Prawdy”. 

Premiera pierwszego odcinka serialu „Bartosz Zmarzlik. Taśma Prawdy” już w niedzielę 1 października wyłącznie w serwisie streamingowym CANAL+ online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...