reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Prawy chłopak” na kanałach HBO, HBO2 i HBO3

dodano: 2023-09-21 16:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Against Gravity HBO Max Arte MDR SRF RTS Arte „Prawy chłopak” W czwartek, 21 września br. o godz. 20:10 w HBO, a w kolejnych dniach w HBO2 i HBO3, wyemitowany zostanie premierowo polsko-francusko-niemiecko-szwajcarski film „Prawy chłopak”, serii Max Original, którego bohaterem jest konserwatysta Antoni. Producentami tego dokumentalnego filmu są HBO Max (Warner Bros. Discovery), First Hand Films, koproducentami Offhand Films i Mitteldeutscher Rundfunk (MDR), we współpracy z Arte, Schweizer Radio und Fernsehen (SRF), Radio Télévision Suisse (RTS) i Zürcher Filmstiftung, wsparcia finansowego udzielił Schweizerische Eidgenossenschaft Bundesamt für Kultur BAK, a dystrybutorem jest Against Gravity. Dotąd film był dostępny w serwisie VOD HBO Max.

Against Gravity HBO Max Arte MDR SRF RTS Arte „Prawy chłopak”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Prawy chłopak” wyemitowany zostanie premierowo - w czwartek, 21 września br. o godzinie 20:10 na kanale HBO, w piątek, 22 września br. o godzinie 12:10 w stacji HBO3 i w niedzielę, 24 września br. o godzinie 21:10 na kanale HBO2.

Bohaterem dokumentalnego filmu „Prawy chłopak” jest Antoni. Jak czytamy w opisie, to młody katolik, który wychował się w konserwatywnych wartościach, próbuje żyć w zgodzie z wyznawanymi ideami. Rzeczywistość weryfikuje jego poglądy.

„Prawy chłopak” - o filmie - reżyser: Hanna Nobis, scenariusz: Hanna Nobis i Esther van Messel, produkcja: Esther van Messel (First Hand Films), reżyser zdjęć: Miłosz Kasiura, redaktor naczelny: Bigna Tomschin, produkcja: HBO Max, First Hand Films Co-Producers Offhand Films i MDR, we współpracy z Arte i SRF, z ramienia HBO Max: Izabela Łopuch i Hanka Kastelicova.

Dodajmy, iż film „Prawy chłopak” pojawił się w kinach w Polsce w sobotę, 13 maja 2023 roku. W piątek, 15 września 2023 roku pojawił się natomiast premierowo w serwisie VOD HBO Max (więcej tutaj).
 
Antoni na plakacie promującym kinową emisję filmu „Prawy chłopak”, foto: Against Gravity
Antoni na plakacie promującym kinową emisję filmu „Prawy chłopak”, foto: Against Gravity


„Prawy chłopak” - emisja w czwartek, 21 września 2023 roku o godz. 20:10 w HBO. Film ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów HBO2 i HBO3.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...