reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Apetyt na czereśnie” w Teatrze Telewizji w TVP1

dodano: 2023-09-27 16:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP2 TVP 2 Dwójka TVP Polonia TVP Kultura Teatr Telewizji W poniedziałek, 2 października br. o godz. 21:10 TVP1 zaprasza do Teatru Telewizji na premierę spektaklu „Apetyt na czereśnie” Agnieszki Osieckiej w reżyserii Anny Sroki-Hryń („A planety szaleją... Młodzi w hołdzie Korze”) z muzyką Macieja Małeckiego. Przedstawienie będzie realizowane w formule „na żywo”. Wystąpią Katarzyna Dąbrowska i Arkadiusz Brykalski.

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP2 TVP 2 Dwójka TVP Polonia TVP Kultura Teatr Telewizji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 2 października br. o godzinie 21:10 w TVP1 wyemitowany zostanie kolejny spektakl „na żywo”. Będzie to premiera „Apetytu na czereśnie” Agnieszki Osieckiej w reżyserii Anny Sroki-Hryń z muzyką Macieja Małeckiego.

- Ta wzruszająca, a zarazem pełna humoru opowieść o miłości jest powrotem do tytułu po pięćdziesięciu latach - zapowiada nadawca. Spektakl jest kolejnym przedsięwzięciem reżyserskim Anny Sroki-Hryń, która zadebiutowała na scenie Teatru Telewizji jako aktorka i reżyserka. Jej debiutanckie przedstawienie „A planety szaleją... Młodzi w hołdzie Korze” podczas Festiwalu „Dwa Teatry - Zamość 2023” zdobyło „Nagrodę publiczności” i „Honorową nagrodę im. Krzysztofa Zaleskiego” (więcej tutaj).

„Apetyt na czereśnie” - o spektaklu - obsada: Katarzyna Dąbrowska i Arkadiusz Brykalski, scenariusz telewizyjny i reżyseria: Anna Sroka-Hryń, realizacja telewizyjna: Witold Płuciennik, scenografia: Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński, kostiumy: Sabina Czupryńska, muzyka: Maciej Małecki.

Mecenasem Teatru Telewizji jest Orlen (więcej tutaj).

„Apetyt na czereśnie” - emisja w poniedziałek, 2 października 2023 roku o godz. 21:10 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...