reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tatuaże i śledztwa w październiku w CBS Reality

dodano: 2023-09-28 22:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W październiku br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Koronny dowód” (sezon 1.), „Najgroźniejszy morderca świata” (sezon 7.), „Maniakalni zbieracze” (sezon 1.) i „Tatuaż do poprawki” (sezon 1., 2. i 3.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2023 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Koronny dowód”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 października br.) o 21:00

Pierwszy sezon programu będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 21:00, od 2 do 13 października br. Jak zapowiada nadawca, od seryjnych morderców po zabójstwa popełniane w rodzinach, a nawet okrutne morderstwa gangsterów - w nowym serialu o prawdziwych zbrodniach widzowie poznają dziesięć zbrodni z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych Ameryki, które zostały rozwiązane dzięki współczesnym odkryciom w dziedzinie kryminalistyki. Na miejscu zbrodni jako pierwsza pojawia się policja. W każdym odcinku funkcjonariusz kierujący daną sprawą od początku do końca przeprowadza widzów przez meandry śledztwa. Następnie na teren, na którym doszło do morderstwa, przybywają technicy kryminalistyczni. To oni układają pierwsze elementy śmiertelnej układanki. Kolejne klocki pojawiają się stopniowo, w miarę jak śledczy zbliżają się do schwytania mordercy. W programie wypowiadają się kryminalistycy i kryminolodzy, którzy po kolei opisują każdy etap sprawy. Napięcie rośnie, gdy czekamy na odkrycie nawet najmniejszego błędu sprawcy. Czasem specjalne substancje chemiczne ujawnią ślady krwi niewidoczne dla ludzkiego oka, a innym razem analiza ziemi spod kół samochodu doprowadza policję do ukrytego miejsca pochówku zwłok. Z kolei odcisk stopy może pomóc złapać zabójcę, który myślał, że jest zbyt sprytny, by dać się schwytać. Seria o prawdziwych zbrodniach udowadnia, że dzięki kryminalistyce zawsze udaje się odnaleźć koronny dowód, który pozwala na wsadzenie morderców za kratki.

„Najgroźniejszy morderca świata” 7
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 października br.) o 22:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 22:00, od 4 do 27 października br. Seria zagłębia się w prawdziwe historie najgroźniejszych seryjnych morderców na świecie. Od Freda i Rose Westów po Eda Geina (zabójcę klaunów) i kanibala z Milwaukee. Każdy z odcinków serii koncentruje się na jednej sprawie i przedstawia relacje z pierwszej ręki dotyczące zachowania mordercy. Opowiedzą o nim detektywi prowadzący śledztwo, dziennikarze relacjonujący tę historię, medycy sądowi, krewni ofiar, a w niektórych przypadkach także osoby, którym udało się przeżyć atak mordercy. Ponadto sprawy zostaną przeanalizowane przez kryminologów, dziennikarzy kryminalnych i psychologów, którzy zastanowią się nad tym, dlaczego zbrodnie dokonane przez tych morderców trafiły na pierwsze strony gazet oraz czemu wciąż wywołują strach i fascynację opinii publicznej (więcej tutaj).

„Maniakalni zbieracze”
emisja: w soboty i niedziele (od 21 października br.) o 13:00

Program będzie emitowany w weekendy o godzinie 13:00, od 21 do 29 października br. Uznaje się, że w samej Wielkiej Brytanii mieszka prawie półtora miliona „zbieraczy”. Co tak naprawdę skłania ludzi do gromadzenia przedmiotów i jak niszczycielski wpływ może to mieć na ich życie? Serial dokumentalny opisuje i bada potrzebę ekstremalnego gromadzenia ton niepotrzebnych przedmiotów, która sprawia, że życie ludzi staje się udręką. Widzowie przekonają się, że za każdym „chomikiem” kryje się fascynująca i bardzo osobista tajemnica. W serii poznają ludzi z różnych zakątków Wielkiej Brytanii, których życie zostało zniszczone przez uzależnienie od gromadzenia. Usłyszą ich historie, zobaczą tragiczne warunki, w jakich żyją, i będą świadkami wielkich transformacji (więcej tutaj).

„Tatuaż do poprawki” 1, 2, 3
emisja: w nocy z soboty na niedzielę i w nocy z niedzieli na poniedziałek (od nocy z 28 na 29 października br.) o 0:00

Program będzie emitowany po dwa odcinki - w nocy z soboty na niedziele i w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 0:00 i 1:00, od 28 października do 30 grudnia br. „Tatuaż do poprawki” przedstawia salon tatuażu w londyńskiej dzielnicy East End. W tej przestrzeni pracuje trzech młodych tatuażystów: Jay, Sketch i Lou, a także recepcjonistka Paisley. Ich zadaniem jest poprawianie nieudanych tatuaży - przekształcanie katastrof w prawdziwe arcydzieła. Bohaterami każdego z odcinków są osoby, których tatuaż okazał się klęską. Przychodzą do salonu, by mistrzowie tatuażu zakryli ich porażki za pomocą rysunku tuszującego. Będą to nieudane wakacyjne zdobienia, niegrzeczne wzory, komiczne obrazki lub wytatuowane imiona byłych partnerów. Jak zapowiada nadawca, historie opowiedziane w odcinkach będą zarówno zabawne, jak i zaskakujące i ekstremalne (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...