reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzwon" – nowy program na antenie Motowizji [wideo]

dodano: 2023-10-05 16:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: Motowizja

Dzwon nowy program Motowizja 2023 360px Ramówka Motowizji została wzbogacona o nową pozycję. Od 9 października, w co drugi poniedziałek o godz. 23:00 na widzów czekać będzie „Dzwon” –  zbiór najciekawszych i najbardziej spektakularnych wypadków z zawodów, które pokazywane są na antenie Motowizji.

Motowizja
Motowizja Dzwon nowy program 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzwon – nowy program na antenie Motowizji

W tym roku na antenie Motowizji pojawiły się liczne nowe pozycje, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły ramówkę popularnego kanału motoryzacyjnego. Oprócz transmisji z Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdowych Mistrzostw Europy oraz Rallycrossowych Mistrzostw Świata pojawiło się pasmo Rally.TV z licznymi programami archiwalnymi oraz format „Onboard”. Program pokazujący rywalizację na najważniejszych międzynarodowych i krajowych arenach z perspektywy zawodników okazał się być niezwykłym sukcesem pod względem oglądalności.

To przełożyło się na pojawienie się kolejnej pozycji skierowanej do wszystkich odbiorców.

Program „Dzwon” pokazuje jak wygląda jazda na absolutnym limicie, która czasem nie kończy się tak, jak było to planowane. Jednocześnie prezentowane wypadki edukują, że miejsce na szybką jazdę jest tylko na zamkniętych odcinkach specjalnych czy specjalnych torach, tylko w przystosowanych do tego pojazdach.

Premierowie odcinki programu „Dzwon” będą ukazywać się naprzemiennie z programem z „Onboard” w każdy poniedziałek o godz. 23:00.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...