reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Debata wyborcza 2023" na antenach TVP

dodano: 2023-10-05 12:54 | aktualizacja: 2023-10-06 18:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP siedziba Woronicza W poniedziałek, 9 października br. o godz. 18:30 na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info odbędzie się debata wyborcza („Debata wyborcza 2023”). Jej gospodarzami będą Anna Bogusiewicz i Michał Rachoń. Początkowo ta debata była planowana na godzinę 21:00. Debata wyborcza TVP ma się odbyć w studiach ATM w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński, a nie w siedzibie TVP przy ul. Woronicza - ustaliła Gazeta.pl. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. Aktualizacja: Telewizja Republika poinformowała, że ta debata będzie także na jej antenie.

Telewizja Polska TVP siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 9 października br. Telewizja Polska organizuje debatę wyborczą.

Jak informuje nadawca, do udziału w programie zostało zaproszonych 6 komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych.

Zaproszenie otrzymali: Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy, Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - PSL, Komitet Wyborczy Nowa Lewica, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Konfederacja Wolność i Niepodległość oraz Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni.

Przebieg debaty transmitowany będzie na antenach TVP1, TVP Info i TVP Polonia, a także w Telewizji Republika - w poniedziałek, 9 października br. od godziny 18:30 (więcej tutaj).

Debatę poprowadzą Anna Bogusiewicz („Wiadomości” w TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj, oraz w TVP Info - „Serwis Info” - więcej tutaj, „Wstaje dzień” - więcej tutaj, „Info dzień” - więcej tutaj, i „Info raport” - więcej tutaj) i Michał Rachoń („Jedziemy”, „Jedziemy dalej” i „Minęła 20”/„Minęła dwudziesta” w TVP Info - więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).
 
Program „Debata wyborcza 2023” poprowadzi Anna Bogusiewicz, foto: TVP
Program „Debata wyborcza 2023” poprowadzi Anna Bogusiewicz, foto: TVP


„Debata wyborcza 2023” - emisja w poniedziałek, 9 października 2023 roku o godz. 18:30 na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...