reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Debata wyborcza” na kanale TVS

dodano: 2023-10-06 13:49 | aktualizacja: 2023-10-06 15:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS/satkurier.pl

TVS „Debata wyborcza” W piątek, 6 października br. o godz. 20:00 w telewizji TVS odbędzie się „Debata wyborcza”. Program poprowadzi Grzegorz Żądło. Debata będzie transmitowana na kanale TVS i na profilach stacji TVS w mediach społecznościowych. Internauci będą mieli możliwość zadawania w komentarzach pytań kandydatom. Udziału w debacie nie potwierdzili kandydaci Prawa i Sprawiedliwości (PiS). Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

TVS „Debata wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Debata kandydatów w wyborach parlamentarnych prosto ze studia telewizji TVS. Jaki plan na politykę społeczną, mieszkalnictwo, górnictwo, energetykę i uchodźców mają kandydaci komitetów wyborczych w okręgu numer 31?

„Debata wyborcza” wyemitowana zostanie w stacji TVS w piątek, 6 października br. o godzinie 20:00.

Jak informuje nadawca, do konfrontacji poglądów staną przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej (KO), Polski 2050, Lewicy, Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców. Udziału w debacie nie potwierdzili kandydaci Prawa i Sprawiedliwości (PiS).

Debata będzie się składać z kilku rund. Pytania komitetom wyborczym zada prowadzący, a kandydaci będą prezentować swoje stanowiska w kwestiach podatków, polityki społecznej, górnictwa i energetyki i światopoglądowych.

- Polska scena polityczna jest tak bardzo zróżnicowana, że odpowiedzi na to samo pytania mogą być bardzo różne i pewnie będą bardzo różne podczas naszej debaty. Ale ja się cieszę, że różnorodne komitety wezmą w niej udział, bo nasze społeczeństwo też jest bardzo zróżnicowane. A biorąc pod uwagę, że kilkadziesiąt - co najmniej czterdzieści procent - Polaków zwykle nie chodzi na wybory, to być może obejrzenie takiej debaty pozwoli wyrobić sobie zdanie na najważniejsze tematy dotyczące naszego życia. I jednak zachęci do tego, żeby 15 października zagłosować

- mówi Grzegorz Żądło, prowadzący „Debatę wyborczą”.


Debata będzie transmitowana w telewizji TVS w piątek, 6 października br. o godzinie 20:00 i jednocześnie na profilach kanału TVS w mediach społecznościowych. Internauci będą mieli możliwość zadawania w komentarzach pytań kandydatom (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Debata wyborcza” - emisja w piątek, 6 października 2023 roku o godz. 20:00 w TVS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...