reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sercowe popołudnia” w październiku w CBS Europa

dodano: 2023-10-07 08:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W październiku br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom w ramach pasma „Sercowe popołudnia” takie produkcje filmowe jak „Królewski przepis na miłość”, „Szczęśliwe serca”, „Czy powiesz tak?”, „Randkowy instruktor”, „Swatka i książę”, „Miłosna wyprawa”, „Spotkajmy się w Szkocji”, „Siostrzane randki”, „Miłość na Brooklynie”, „Kafejka miłości”, „Z miłości do zwierząt”, „Projekt: Bobas”, „Sekretny składnik”, „Zaklinacze randek”, „Do trzech randek sztuka” i „Korepetycje z miłości”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. kanał CBS Europa zaprasza swoich widzów na pasmo filmowe pełne poruszających komedii romantycznych. Na ekranie pojawią się między innymi: „Królewski przepis na miłość” - opowieść o amerykańskiej cukierniczce i jej misji przygotowania wypieków dla królewskiej pary; „Spotkajmy się w Szkocji”, czyli niezwykła przygoda młodej poetki i jej początkowo niewinnych kłamstw, które mogą zaprzepaścić relację z mężczyzną jej marzeń; „Miłość na Brooklynie” - komedia romantyczna opowiadająca o nietypowej relacji samotnej matki i pewnego aroganckiego biznesmena, oraz „Sekretny składnik” - historia właścicielki sklepu ze zdrową żywnością i szefa kuchni, którzy będą musieli razem zmierzyć się z problemami finansowymi. Na pierwszy film pasma „Sercowe popołudnia” stacja zapraszamy w sobotę, 7 października br. o godzinie 17:20, kolejne seanse odbywać się będą w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 17:20 oraz 19:10 na kanale CBS Europa.

„Sercowe popołudnia” na kanale CBS Europa:

„Sercowe popołudnia”:
emisja: w soboty i niedziele (od 7 października br.) o 17:20
W ramach pasma „Sercowe popołudnia” kanał CBS Europa pokaże takie filmy jak: w sobotę, 7 października br. o godzinie 17:20 „Królewski przepis na miłość” i o godzinie 19:10 „Szczęśliwe serca”, w niedzielę, 8 października br. o godzinie 17:20 „Czy powiesz tak?” i o godzinie 19:10 „Randkowy instruktor”, w sobotę, 14 października br. o godzinie 17:20 „Swatka i książę” i o godzinie 19:10 „Miłosna wyprawa”, w niedzielę, 15 października br. o godzinie 17:20 „Spotkajmy się w Szkocji” i o godzinie 19:10 „Siostrzane randki”, w sobotę, 21 października br. o godzinie 17:20 „Miłość na Brooklynie” i o godzinie 19:10 „Kafejka miłości”, w niedzielę, 22 października br. o godzinie 17:20 „Z miłości do zwierząt” i o godzinie 19:10 „Projekt: Bobas”, w sobotę, 28 października br. o godzinie 17:20 „Sekretny składnik” i godzinie 19:10 „Zaklinacze randek”, a w niedzielę, 29 października br. o godzinie 17:20 „Do trzech randek sztuka” i o godzinie 19:10 „Korepetycje z miłości”.

„Królewski przepis na miłość” („A Royal Recipe for Love”)
produkcja: Kanada, 2023 rok, reżyseria: Michelle Ouellet, obsada: Laura Miyata, David Lafontaine, John Bourgeois i Samantha Brown
emisja: w sobotę, 7 października br. o 17:20

Gotowanie w królewskiej kuchni? Doświadczy go Emma - amerykańska cukierniczka, zaproszona by przygotować wypieki z okazji rocznicy ślubu króla i królowej Sanovii. Dla młodej piekarki to szansa na rozwój kariery i wydanie książki z własnymi przepisami. Na miejscu niestety okazuje się, że pałacową kuchnię musi dzielić z zarozumiałym Oliverem - synem królewskiej pary i kucharzem. Tarcia między szefami kuchni są nieuniknione, lecz wspólna przestrzeń i pasja potrafią połączyć nawet zagorzałych przeciwników.

„Randkowy instruktor” („A Bet with the Matchmaker”)
produkcja: Kanada, 2023 rok, reżyseria: Brian K. Roberts, obsada: Emily Alatalo, Brett Donahue, Steffi Didomenicantonio i David William Pinard
emisja: w niedzielę, 8 października br. o 19:10

Kate Nolan jest dziennikarką piszącą o związkach, która ma szansę dostać pracę w wymarzonej gazecie. Niestety, okazuje się, że ma konkurencję - przedstawiającego się jako zawodowy swat Josepha Webstera. Redaktor naczelny daje im zadanie: ona ma napisać profil Josepha, on zaś - wyswatać ją. Zaczyna się twarda rywalizacja, w którą włącza się nadopiekuńcza matka Josepha. A mimo to między konkurentami nawiązuje się nić porozumienia. Czy jest też szansa na miłość?

„Miłosna wyprawa” („You, Me, and that Mountain Retreat”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2023 rok, reżyseria: Sam Irvin, obsada: Gladys Bautista, Michael Patrick Lane, Matt Medrano i Addyson Bell
emisja: w sobotę, 14 października br. o 19:10

Projektantka wyrobów przemysłowych Rebecca stara się o pracę w wymarzonej firmie. Przedstawia się jako pewna siebie profesjonalistka, ale musi udowodnić swoje zdolności przywódcze podczas jeszcze jednego etapu rekrutacji - obozu liderów w górach Tahoe. Tu, wraz z grupą innych kandydatów, staje twarzą w twarz z naturą. Jej partnerem zostaje ubiegający się o stanowisko sprzedawcy pewny siebie Nathan, który na każdym kroku podkreśla swoją niechęć do przyrody i aktywności w terenie. I choć początki ich współpracy są trudne, Rebecca i Nathan nawiązują nić porozumienia.

„Spotkajmy się w Szkocji” („Meet You in Scotland”)
produkcja: Wielka Brytania, 2023 rok, reżyseria: David Lumsden, obsada: Emma Fischer, Finlay Bain, Lewis Howden i Barbara Horne
emisja: w niedzielę, 15 października br. o 17:20

Romantyczna przygoda wśród wzgórz Szkocji. Jen Oakley jest początkującą poetką, lecz na razie pracuje w wydawnictwie jako asystentka. Gdy gwiazda wydawnictwa Liz Harvii dostaje prestiżową nagrodę literacką, Jen zostaje wysłana do Szkocji, by odebrać ją w imieniu pisarki. A ponieważ nikt nie wie, jak Liz wygląda, Jen przedstawia się obsłudze lotniska jako słynna autorka. Co gorsza, w samolocie Jen spotyka przystojnego Szkota, który okazuje się jej ulubionym poetą Jamesem MacDuffem. Zauroczona dziewczyna ponawia niewinne kłamstewko i wkrótce staje przed dylematem: jak się z tej sytuacji wyplątać, by nie stracić zaufania mężczyzny swoich marzeń?

„Miłość na Brooklynie” („Sparks Over Brooklyn”)
produkcja: Kanada, 2023 rok, reżyseria: Sean Cisterna, obsada: AnnaMaria Demara, David Lafontaine, Ben Sanders i Ramona Milano
emisja: w sobotę, 21 października br. o 17:20

Ścieżki szefowej kuchni we włoskiej knajpce i pewnego biznesmena krzyżują się na Brooklynie. Lydia Arrietta jest samotną matką i znakomitą szefową kuchni, ale jej ukochana rodzinna restauracja nie radzi sobie ostatnio najlepiej. Pewnego dnia Lydia wraz z przyjaciółką idzie do nowo otwartej restauracji, gdzie spotyka jej właściciela - aroganckiego Daniela Connera. Dotknięty krytyką miejsca mężczyzna wykupuje knajpkę Lydii. I choć para nie żywi do siebie sympatii, kobieta podejmuje próbę nauczenia Daniela swoich smaków. Czy z sukcesem?

„Projekt: Bobas” („Project Baby”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2023 rok, reżyseria: Haylie Duff, obsada: Sarah Fisher, Travis Caldwell, Haylie Duff i Matt Sanders
emisja: w niedzielę, 22 października br. o 19:10

Anna i Vaughn szykują się do obchodów drugich urodzin Joeya, lecz muszą pilnie wyjechać z miasta. Z malcem zostają ich przyjaciele Cassandra i Chris. Ona jest pracoholiczką, on odnoszącym sukcesy piłkarzem, zaś oboje… nie mają pojęcia o opiece nad dziećmi. Początki są więc trudne, ale - jak wiadomo - praktyka czyni mistrza. Zaś wspólne porażki i sukcesy zaskakująco zbliżają tak bardzo różniących się od siebie bohaterów.

„Sekretny składnik” („Love’s Secret Ingredient”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2023 rok, reżyseria: Dave Thomas, obsada: Brianna Cohen, Chris Connell, Benjamin Mitchell i Glenda Radigonda
emisja: w sobotę, 28 października br. o 17:20

Komedia romantyczna dla smakoszy. Leah prowadzi sklep z żywnością ekologiczną, Jonas to szef kuchni i telewizyjny celebryta. Pozornie dzieli ich wszystko, lecz przychodzi czas, gdy oboje stają na rozdrożu. Ona nie może spłacić pożyczki i grozi jej utrata ukochanego sklepu. On zostaje wyrzucony z programu, bo wszyscy mają dość jego zadzierania nosa. W tej trudnej sytuacji para ma szansę pomóc sobie nawzajem za sprawą pewnej agencji PR. Lecz czy zawodowa współpraca wpłynie też na ich relacje osobiste?

„Korepetycje z miłości” („Learning to Love”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2023 rok, reżyseria: Damián Romay, obsada: Ina Barrón, Philip Boyd, Caroline Skye i Zoe Willis
emisja: w niedzielę, 29 października br. o 19:10

Czy nauka prowadzi do miłości? Gdy po wielu latach związku chłopak rzuca Steph, kobieta decyduje się na przeprowadzkę do Miami. Tu - przez pomyłkę - trafia do biura pewnego architekta, który szuka korepetytorki dla swoich dwóch córek. Steph przyjmuje propozycję i zostaje nauczycielką uroczych Rosy i Belli. Wkrótce poznaje też ludzkie oblicze zdystansowanego Carla. I choć z dnia na dzień para zaczyna darzyć się szczerym uczuciem, życie płata figle… do Miami przyjeżdża były chłopak Steph.

„Sercowe popołudnia” - emisja w soboty i niedziele (od 7 października 2023 roku) o godz. 17:20 na kanale CBS Europa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...