reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Sezon komediowy” w październiku w SundanceTV

dodano: 2023-10-05 18:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W październiku br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom w ramach pasma „Sezon komediowy” takie produkcje filmowe jak „Moja łódź podwodna”, „Turyści”, „Soulboy” i „Perły Szkocji”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. kanał SundanceTV zaproponuje widzom cztery niesamowicie słoneczne komedie, które wywołają uśmiech na twarzy w jesienne wieczory. W czwartkowe wieczory na ekranie ukażą się premierowo: „Moja łódź podwodna” - portret piętnastoletniego Olivera Tate’a opowiadającego o swoim dorastaniu, rodzinie i pierwszej miłości, „Turyści” - czarna komedia przedstawiająca pełną wrażeń podróż po Anglii przyczepą kempingową, „Soulboy”, czyli opowieść o znudzonym życiem siedemnastolatku, który postanawia zostać muzykiem soulowym, by przyciągnąć uwagę pewnej pięknej dziewczyny, oraz „Perły Szkocji” - komedię ukazującą perypetie Ritchiego, pochodzącego z Glasgow cwaniaka bez perspektyw, poszukiwaczy pereł oraz pięknej ekolożki Beth. „Sezon komediowy” stacja SundanceTV otworzy 5 października br. o godzinie 22:00, a kolejne seanse odbywać się będą w każdy czwartek o tej samej porze (więcej tutaj).

Październik 2023 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„Moja łódź podwodna” („Submarine”)
reżyseria: Richard Ayoade
emisja: w czwartek, 5 października br. o 22:00

Pewien młody chłopak musi ocalić matkę przed zalotami mistyka, a jednocześnie zwabić do sypialni swoją cierpiącą na egzemę dziewczynę. Jest uzbrojony jedynie w szeroki zasób słów i niemal pełną wiarę we własne możliwości. Nazywa się Oliver Tate.

„Turyści” („Sightseers”)
reżyseria: Ben Wheatley
emisja: w czwartek, 12 października br. o 22:00

Chris (w tej roli Steve Oram) pragnie pokazać Tinie (Alice Lowe) swój świat i chce to zrobić na własnych zasadach - w trakcie podróży przez Wyspy Brytyjskie w ukochanej przyczepie Abbey Oxford Caravan. Tina do tej pory prowadziła odosobnione życie, zatem lista obiektów jest długa - Muzeum Tramwajów w Crich, Wiadukt Ribblehead, Muzeum Ołówków w Keswick oraz rozległe krajobrazy będące tłem tej cudownej podróży. Nie trzeba jednak długo czekać, by marzenie prysło. Śmieci, hałaśliwe nastolatki i wcześniej zarezerwowane miejsca dla przyczep kempingowych, nie wspominając o wścibskiej matce Tiny - to wszystko zaczyna powoli niszczyć marzenia Chrisa i sprowadzać zarówno jego, jak i każdego, kto źle go potraktuje, na skraj przepaści (więcej tutaj).

„Soulboy” („Soulboy”)
reżyseria: Shimmy Marcus
emisja: w czwartek, 19 października br. o 22:00

W angielskim miasteczku Stoke on Trent w 1974 roku ciągle dochodzi do przerw w dostawie prądu, wybuchają strajki, a na stadionach piłkarskich panuje chaos i przemoc. Nerwowy Joe Mccain jest znudzony szarą codziennością swojego życia, które zmierza donikąd. Od poniedziałku do piątku pracuje jako kierowca tira, dokonując drobnych kradzieży ze wspólnikiem i najlepszym przyjacielem Russem Mountjoyem. Gdy w życiu Joego pojawiają się nowe postaci, a on sam wikła się w trójkąt miłosny, musi zdecydować, na kim mu naprawdę zależy.

„Perły Szkocji” („Scottish Mussel”)
reżyseria: Martin Compston i Felicity Jones
emisja: w czwartek, 26 października br. o 22:00

Ritchie to pochodzący z Glasgow cwaniak bez perspektyw. Rozczarowany życiem w mieście, po kryjomu udaje się do ośrodka ochrony przyrody w Highland, aby wraz ze swoimi dwoma pechowymi kumplami - Dannym i Fraserem - zbić fortunę jako nielegalni poławiacze pereł. Na miejscu poznaje Beth, piękną angielską działaczkę na rzecz ochrony przyrody, której pasją jest ratowanie zagrożonego kłusownictwem gatunku małży. Ritchie natychmiast się w niej zakochuje. By ją zdobyć, musi pokonać konkurencję w postaci miejscowego strażnika przyrody Ethana, czarującego amerykańskiego Adonisa przekonanego, że Beth nie oprze się jego urokowi. Ritchie odnosi sukces w poławianiu pereł, co przyciąga uwagę Gavina, znanego gangstera z Glasgow, a jego praca w ośrodku sprawia, że zaczyna kwestionować swoje początkowe motywacje. Mężczyzna musi ryzykować życiem, aby uratować Highlands przed katastrofą ekologiczną i zdobyć serce Beth.
 
Talulah Riley w filmie „Perły Szkocji”, foto: AMC Networks International
Talulah Riley w filmie „Perły Szkocji”, foto: AMC Networks International
Felicity Jones w filmie „Soulboy”, foto: AMC Networks International
Felicity Jones w filmie „Soulboy”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...