reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: „Milionerzy” 24 z wygraną 2 mln zł

dodano: 2023-10-09 12:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W poniedziałek, 9 października br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 21. odcinek 24. sezonu polskiego teleturnieju „Milionerzy”, którego producentem jest Jake Vision. Prowadzący Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na 2 miliony złotych uczestnikowi programu (dotychczas główną wygraną był 1 milion złotych). Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres mogą okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach?

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie telewizji TVN od poniedziałku, 9 października br. o godzinie 20:55 będą mieli okazję, po raz pierwszy w historii polskiej wersji programu „Milionerzy”, śledzić zmagania uczestników, którzy staną przed szansą wygrania nie 1 a 2 milionów złotych. - Przed nami dwa tygodnie niesamowitych emocji, zwieńczonych finałem zaplanowanym na piątek, 20 października br. o godzinie 20:00 - zapowiada nadawca.

Edycja specjalna „Milionerów” będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym, finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na minimum siedem pytań, mogą stanąć do walki o dwa miliony złotych.

Precedensem będzie to, że ktoś zagra z Hubertem Urbańskim dwa razy: raz w eliminacjach i drugi raz w finale. Dodatkowa atrakcja to „Ruchomy próg gwarantowany” we wszystkich dziewięciu odcinkach. Pierwszy próg zostaje na 1000 zł, a wyżej, po każdym pytaniu Hubert Urbański pyta gracza czy to tu chce zablokować gwarantowana sumę.

Najszybszy uczestnik w finale dostanie od prowadzącego ofertę - będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o dwa miliony złotych. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wchodzi pozostała kwota z eliminacji oraz cała wygrana z finału. Wszystkie wygrane w finale są podwojone już od pierwszego pytania.

Jeśli najszybszy uczestnik w eliminacjach odcinka finałowego nie będzie chciał zaryzykować i odmówi wejścia z częścią swojej dotychczasowej wygranej, zachowuje tę kwotę. Pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, ale nie zagrają w finale, również zachowują sumę wygraną z odcinka eliminacyjnego.

Odcinki specjalne „Milionerów” będą emitowane od poniedziałku, 9 października br., z finałem, czyli grą o 2 miliony złotych, zaplanowanym na piątek, 20 października br. o godzinie 20:00 w TVN (więcej tutaj).
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Milionerzy” - sezon 24., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...