reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Podróże w październiku w National Geographic Wild

dodano: 2023-10-12 16:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W październiku br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom takie programy jak „Dzikie Chile”, „Kraina dzikich zwierząt”, „Mądrość oceanu”, „Świat kolibrów” i „Ameryka Łacińska z powietrza”, a w ramach pasma „Miesiąc z gadami” („Miesiąc gadów”) takie produkcje jak „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy”, „Węże w mieście” i „Olśniewająca Ameryka: W krainie gadów”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. w stacji National Geographic Wild czekać będzie na widzów m.in. pasmo specjalne „Miesiąc z gadami” (premiery w niedziele, od 1 października br. o godzinie 14:00) oraz „Kraina dzikich zwierząt” (premiery w soboty, od 7 października br. o godzinie 16:00), w której kamery śledzić będą kilka niezwykłych rodzin dzikich zwierząt.

Październik 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Miesiąc z gadami” („Miesiąc gadów”):
emisja: w niedziele (od 1 października br.) o 14:00
W specjalnym paśmie programowym National Geographic Wild zatytułowanym „Miesiąc z gadami” widzowie wyruszą w fascynującą podróż po świecie gadów, odkrywając ich różnorodność, zwyczaje i znaczenie dla ekosystemu. - Przygotujcie się na spotkanie z krokodylami, jaszczurkami oraz innymi ciekawymi stworzeniami, które kryją wiele niesamowitych tajemnic - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Miesiąc z gadami” („Miesiąc gadów”):
„Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” („Critter Fixers: Country Vets: 2023 Reptile Compilation”)
emisja: w niedzielę, 1 października br. o 14:00

W premierowym odcinku zatytułowanym „Zaklinacze gadów” widzowie wyruszą z grupą ekspertów na niezwykłą podwodną wyprawę do delty Okawango (Botswana), aby poznać zdumiewającą prawdę o krokodylach. Zwierzęta te mają zabójczo silne szczęki i dopracowaną do perfekcji metodę ataku z zasadzki, przez co zalicza się je do grona najprzebieglejszych drapieżników (więcej tutaj).

„Dzikie Chile” („Wild Chile: Compilation”)
emisja: w środę, 4 października br. o 19:00

Zapraszamy na podróż po najdłuższym kraju na świecie, w którym występuje kilka ekosystemów pełnych fascynującej fauny i flory. Od pustynnej północy po nieprzyjazne wybrzeże na południu (więcej tutaj).

„Kraina dzikich zwierząt” („The Wild Sides”)
emisja: w soboty (od 7 października br.) o 16:00

Razem z kamerami National Geographic Wild widzowie śledzą losy kilku niezwykłych rodzin dzikich zwierząt, które żyją wokół koryta wyschniętej rzeki w botswańskim rezerwacie Mashatu. Widzowie napotkają na m.in. stado lwów, familię słoni, lamparcicę i jej młode, parę szakali z potomstwem oraz gromadę rozbrykanych pawianów. - Twórcy programu zadbali o to, by w przepięknych ujęciach przedstawić poruszającą opowieść o stworzeniach, które każdego dnia walczą o przetrwanie w niezwykle trudnych warunkach - zapowiada nadawca.

„Miesiąc z gadami” („Miesiąc gadów”):
„Węże w mieście” („Snake City: Snakes In The City Wild Trust Compilation”)
emisja: w niedzielę, 8 października br. o 14:00

Simon Keys i Siouxsie Gillett są łowcami węży. Gdy pełzające gady zagrażają ludziom, duet nie traci ani chwili i rusza do spokojnej akcji. Widzowie National Geographic Wild będą świadkami, jak łowcy próbują złapać szalenie groźną czarną mambę czy dysfolide. dysponującą zabójczym jadem. Brzmi groźnie? Simon Keys i Siouxsie Gillett mają do siebie pełne zaufanie. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą ich akcje na ogół kończą się sukcesem (więcej tutaj).

„Mądrość oceanu” („Soul Of The Ocean”)
emisja: w środę, 11 października br. o 19:00

Widzowie poznają złożone ekosystemy w oceanach i przyjrzą się niezwykłym zachowaniom zwierząt. - A wszystko to w towarzystwie spektakularnych ujęć z morskich głębin, które ukażą nam zależności pomiędzy gatunkami - zapowiada nadawca.

„Miesiąc z gadami” („Miesiąc gadów”):
„Olśniewająca Ameryka: W krainie gadów” („America The Beautiful: Tales Of Scales Compilation”)
emisja: w niedzielę, 15 października br. o 14:00

- Odkryjemy sekrety fascynującego świata amerykańskich gadów. Od monumentalnych kalifornijskich sekwoi po nieznane teksaskie mokradła, od Doliny Śmierci po rzekę Missisipi - przemierzamy rozległe tereny Ameryki, poznając jej niezwykłych mieszkańców. Zobaczymy, jak pończosznik poluje na ślimaka bananowego, a żółw czerwonolicy umyka przed potężnymi szczękami aligatora. Fascynujący jest sposób, jaki na przetrwanie w trudnych warunkach wypracowały m.in. jaszczurki żyjące na pustyni, frynosomy rogate i uty plamobokie - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Świat kolibrów” („The Hummingbird Effect”)
emisja: w środę, 18 października br. o 19:00

Twórcy programu przemierzają tereny Kostaryki, odkrywając zadziwiający świat kolibrów - maleńkich ptaków, które odgrywają olbrzymią rolę w jednym z najbogatszych i najdzikszych ekosystemów na Ziemi. Napotkają m.in. urocze sylfiki czarnoczube, utalentowane wokalnie pustelniki długodziobe, temperamentne złotniczki i niezłomne ametyściki wspaniałe.

„Ameryka Łacińska z powietrza” („Sobrevolando: Latin America From Above Comp”)
emisja: w środę, 25 października br. o 19:00

Rozległe tereny między Rio Grande a Patagonią zamieszkują rozmaite gatunki ptaków. Twórcy programu ukazują ich piękno w pełnej okazałości i z wyjątkowej perspektywy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...