reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Z drugiej ręki” w telewizji WP

dodano: 2023-10-15 01:14 | aktualizacja: 2023-10-15 12:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP „Z drugiej ręki” grafika animacja rysunek bajka W niedzielę, 15 października br. o godz. 14:00 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Z drugiej ręki”. Lumpeks, ciucholand, komis czy lombard - gdy były odwiedzane kilka lat temu to ludziom towarzyszył wstyd. Nie chwalili się takimi odwiedzinami na Instagramie i raczej robili to pod odsłoną nocy lub tak, aby inni nie widzieli. A już korzystanie z tak zwanych wystawek, czyli rzeczy pozostawionych obok śmietnika lub klatki, mogło narazić na opinie kloszarda. Ale to już przeszłość. Od kilku lat trwa popularność rzeczy z drugiej ręki.

WP „Z drugiej ręki” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sklepy z używaną odzieżą cieszą się takim powodzeniem, że w dzień dostawy jeszcze przed otwarciem tworzy się kolejka tak długa jak za czasów komuny po cukier czy kawę. Renesans przeżywają tez komisy mebli czy innego sprzętu. Jedni odwiedzają miejsca z produktami z drugiej ręki, aby ubrać się lub urządzić swoje wnętrze, a inni zbudowali na tym nowym trendzie poważne biznesy. Skupują, znajdują, przetwarzają i sprzedają w sklepach stacjonarnych, na bazarach i w internecie. Aby się utrzymać w tej branży trzeba mieć pomysł, zacięcie oraz ogrom pasji.

Jak zapowiada nadawca, serial dokumentalny „Z drugiej ręki” podąża za bohaterami, którzy z rzeczy niepotrzebnych zrobili interes czy sposób na życie. Bohaterami są zarówno właściciele i pracownicy lumpeksów, komisów czy lombardów, jak również ich klienci, choć z naciskiem na tych pierwszych. Nie ważna jest wielkość sklepu, ilość metrów kwadratowych czy obrót, liczy się osobowość i pasja bohaterów. Z jednej strony twórcy serialu pokazuj  a punkty z produktami z drugiej ręki, które przekształciły się w sieciówkę, z drugiej strony towarzyszą pasjonatom, którzy działają na mniejszą skalę, choć z równie ogromną pasją. Widzowie poznają właścicieli lombardów, komisów i sklepów z produktami z drugiej ręki (więcej tutaj).

„Z drugiej ręki” - sezon 1., emisja w niedziele (od 15 października 2023 roku) o godz. 14:00 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...