reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Podróż do przeszłości” w Nat Geo People

dodano: 2023-10-19 17:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

Nat Geo People „Podróż do przeszłości” W październiku br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom szczególnie kanadyjski program „Podróż do przeszłości” („How I Got Here”). Jak zapowiada nadawca, w serii tej widzowie zobaczą, jak dorosłe dzieci emigrantów wychowanych w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Kanadzie towarzyszą swoim rodzicom w powrotach w rodzinne strony. Wspólna podróż na inny kontynent ma pomóc naprawić nadszarpnięte relacje pokazywanych bohaterów. Sezon 1. tego programu emitowany jest w poniedziałki, od 9 października br., o godz. 18:00. 1. seria składa się z 10 odcinków.

Nat Geo People „Podróż do przeszłości”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. na kanale Nat Geo People tradycja łączyć się będzie z nowoczesnością. Dużo emocji dostarczy serial „Podróż do przeszłości” (emisja w poniedziałki, od 9 października br. o godzinie 15:00). W serii tej widzowie zobaczą, jak dorosłe dzieci emigrantów wychowanych w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Kanadzie towarzyszą swoim rodzicom w powrotach w rodzinne strony. Wspólna podróż na inny kontynent ma pomóc naprawić nadszarpnięte relacje pokazywanych bohaterów.

„Podróż do przeszłości” to program podróżniczy z elementami wątków obyczajowych. Wychowane Stanach Zjednoczonych Ameryki i Kanadzie dorosłe dzieci emigrantów towarzyszą rodzicom w powrotach w rodzinne strony. Synowie i córki mają okazję poznać kontekst, w jakim dorastały wcześniejsze pokolenia. Dowiadują się o dramatycznych wydarzeniach, które towarzyszyły rodzicom w trakcie podejmowania decyzji o wyjeździe. W jednym z odcinków Fikile wychodzi ze strefy komfortu i wyprawia się do Zimbabwe ze swoim ojcem, Banganem. Dziewczyna poznaje świat dzieciństwa jej taty i kulturę Ndebele, w której się wychowywał. Doświadczenie to zbliża ojca i córkę do siebie (więcej tutaj).

„Podróż do przeszłości” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 9 października 2023 roku) o godz. 18:00 w Nat Geo People.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...