reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i filmy w październiku w Polsat JimJam

dodano: 2023-10-19 18:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W październiku br. kanał Polsat JimJam poleca filmy „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, „Tomek i przyjaciele - Legenda o Zaginionym Skarbie”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, „Tomek i przyjaciele: Torami do wspaniałych miejsc” i „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, w ramach pasma „Miesiąc pracy zespołowej” („Praca zespołowa”) takie seriale jak „Ricky Zoom”, „Stacyjkowo” i „Strażak Sam”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” taką produkcję jak „Strażak Sam”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Dziki świat braci Kratt” i „Leo, strażnik przyrody”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Miesiąc pracy zespołowej”:
emisja: codziennie o 5:50, 14:55 i 21:40
Dzięki współpracy żadne wyzwania nie są nam straszne. Jak zapowiada nadawca, programy emitowane w serii „Praca zespołowa” pokazują, że w naszym życiu czasem będą pojawiać się trudne wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Bohaterowie uczą, że z pomocą przyjaciół jesteśmy w stanie pokonać wszystkie przeszkody oraz pokazują, że każdy członek zespołu ma inne mocne strony, które może wykorzystać podczas współpracy. W ramach pasma najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak: „Ricky Zoom” (więcej tutaj), „Stacyjkowo” oraz „Strażak Sam”. Na maraton bajek z odznaką „Praca zespołowa” stacja zaprasza codziennie w godzinach 5:50, 14:55 i 21:40 (więcej tutaj).

„Bohater miesiąca”:
„Strażak Sam”
emisja: codziennie o 6:25, 8:30, 14:55 i 22:05

Strażak Sam codziennie ratuje swoich przyjaciół i znajomych z różnych niebezpiecznych sytuacji. Kiedy zabrzmi alarm pożarowy, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i na morzu. Samochodami strażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzi, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy chodzi o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk i błotnych lawin, czy poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie. Czego „Strażak Sam” uczy dzieci? Jak zapowiada nadawca, rozwiązywania problemów: bajka podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Pracy zespołowej: film uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Na odcinki bajki stacja zaprasza codziennie w godzinach 6:25, 8:30, 14:55 i 22:05 (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W październiku br. w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Dziki świat braci Kratt” (więcej tutaj) oraz „Leo, strażnik przyrody” (więcej tutaj), mali widzowie poznają otaczający ich świat. Bracia Chris i Martin podróżują po całym świecie, by obserwować zwyczaje dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku oraz uczyć najmłodszych o różnych gatunkach egzotycznych stworzeń, takich jak lwy, niedźwiedzie polarne czy krokodyle. Z kolei Leo, dzielny strażnik przyrody, pokazuje dzieciom ciekawostki ze świata natury i dzikiej przyrody. Czego bajki z cyklu edukacyjnego uczą dzieci? Jak zapowiada nadawca, wartości natury i zwierząt: programy uwrażliwiają widzów na przyrodę wokół nas. Ciekawości: programy pokazują, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Pracy zespołowej: bajki uczą, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Na naukę i zabawę kanał Polsat JimJam zaprasza codziennie w godzinach 10:00 i 14:00 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00
W październiku br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w niedzielę, 1 października br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, w sobotę, 7 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, w niedzielę, 8 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele - Legenda o Zaginionym Skarbie” (więcej tutaj), w sobotę, 14 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” (więcej tutaj), w niedzielę, 15 października, br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów” (więcej tutaj), w sobotę, 21 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł” (więcej tutaj), w niedzielę, 22 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze” (więcej tutaj), w sobotę, 28 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Torami do wspaniałych miejsc” (więcej tutaj) i w niedzielę, 29 października br. o godzinie 10:55 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...