reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przygody w październiku w Cartoonito

dodano: 2023-10-19 21:57 | aktualizacja: 2023-10-21 13:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoonito W październiku br. kanał telewizyjny Cartoonito poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Królik Bugs: nowe konstrukcje” („Zwariowane Melodie”) i „Krecio”.

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2023 roku w ofercie kanału Cartoonito:

„Królik Bugs: nowe konstrukcje”
emisja: w październiku br.

- Przygotuj się na niezwykłe przygody i mnóstwo zabawy w serialu „Królik Bugs: nowe konstrukcje”. Bugs, Lola, Duffy, Porky i Tweety wcielają się w zwariowanych budowlańców i uczą się sztuki budowlanej, tworząc różnorodne konstrukcje. Żadne zadanie nie jest dla nich za trudne, a kaski i narzędzia są ich nieodłącznymi towarzyszami. Dołącz do ekipy pełnej humoru i wraz z nimi podążaj do miasta, gdzie pomagają mieszkańcom w budowaniu fantastycznych, elastycznych struktur. Budowanie nowego toru wyścigowego czy tworzenie największego lodowego deseru na świecie to dla nich żadna trudność. Serial łączy w sobie szalony humor slapstickowej komedii z ikonicznymi postaciami ze „Zwariowanych Melodii”. Ponadto inspiruje dzieci do kreatywności i rozwijania podstawowych umiejętności - rozwiązywanie problemów, współpraca i komunikacja. Przygotuj się na zawirowania, śmieszne sytuacje i mnóstwo radości, bo w tym serialu jest jedna myśl przewodnia - jeśli możesz to sobie wyobrazić, to możesz to zbudować - zachęca nadawca. Nowe odcinki od października br. (więcej tutaj).

„Krecio”
emisja: w październiku br.

Główny bohater produkcji „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” otrzymał własny serial. Po uratowaniu kreciego świata i odnalezieniu magicznej księgi, Krecio stał się bohaterem dla wszystkich mieszkańców miasta. Emisja nowych odcinków od października br. (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...