reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 24.10.2023

dodano: 2023-10-23 16:00 | aktualizacja: 2023-10-27 12:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Transmisje live z WTA Elite Trophy tylko w Canal+ Sport, a ma grać Magda Linette. Transmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA tylko w kanałach Polsat Sport Premium 1-6 i w usłudze Polsat Box Go.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

09:00 Tenis: WTA Elite Trophy:
Madison Keys - Beatriz Haddad Maia

10:30 Tenis: WTA Elite Trophy:
Barbora Krejcikova - Magda Linette

13:00 Tenis: WTA Elite Trophy:
Weronika Kudiermietowa - Lin Zhu

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

01:30 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
Eurosport 1

14:00 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Dzień 3

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Chrobry Głogów - Tatabanya KC
Komentarz: Krzysztof Bandych

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
TSV Hannover-Burgdorf - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Wszołek

22:30 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Dzień 3
 
Polsat Sport Premium 1

14:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA:
Inter Mediolan - Red Bull Salzburg

18:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Galatasaray SK - Bayern Monachium
Komentarz: Tomasz Lach, Marcin Kaczmarek

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Manchester United - FC Kopenhaga
Komentarz: Paweł Ślęzak, Maciej Żurawski
 
Polsat Sport Premium 2

18:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Inter Mediolan - FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
1. FC Union Berlin - SSC Napoli
Komentarz: Marcin Lepa, Piotr Kobierecki
 
Polsat Sport Premium 3

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Sevilla FC - Arsenal FC
Komentarz: Cezary Kowalski, Marek Gołębiewski
 
Polsat Sport Premium 4

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
RC Lens - PSV Eindhoven
Komentarz: Piotr Przybysz, Andrzej Niedzielan
 
Polsat Sport Premium 5

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
SC Braga - Real Madryt
Komentarz: Szymon Rojek, Piotr Urban
 
Polsat Sport Premium 6

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
SL Benfica - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Polsat Sport

14:00 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1. runda
Dominic Stricker - Benjamin Hassan

16:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE GiEK Skra Bełchatów - KGHM Cuprum Lubin

18:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

21:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa
 
Polsat Sport Extra

16:00 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1. runda
Hubert Hurkacz - Dusan Lajovic

18:30 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1. runda
 
Polsat Sport Fight

17:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1. runda

19:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1. runda
 
Polsat Sport News

14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1. runda

16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1. runda

18:00 Piłka ręczna kobiet: Orlen Superliga: 
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce

19:30 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1. runda

20:00 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1. runda
 
TVP Sport

15:00 Badminton: LOTTO Ekstraliga: 
KS Badminton Kobierzyce - Hubal Białystok

 
Viaplay

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Leicester City - Sunderland FC
Komentarz: Wojciech Piela

00:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

00:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks

00:45 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Buffalo Sabres

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes

01:15 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - New Jersey Devils

01:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Dallas Stars

01:45 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - San Jose Sharks

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Colorado Avalanche

02:15 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Seattle Kraken

02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Boston Bruins

02:45 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - St. Louis Blues

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Edmonton Oilers

03:15 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Vancouver Canucks

03:45 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - New York Rangers

04:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Arizona Coyotes

05:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Philadelphia Flyers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...