reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dewajtis” - finał 1. sezonu na kanałach TVP

dodano: 2023-10-28 10:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Dewajtis” W niedzielę, 29 października br. o godz. 20:20 na kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacjach TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 7. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Dewajtis”, którego producentem jest TVP, a producentem wykonawczym Endemol Shine Polska. Będzie to finał tej serii. Występują Michalina Olszańska, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Grażyna Barszczewska, Ada Szczepaniak, Anna Bielawska, Elżbieta Trzaskoś, Marta Mazurek, Katarzyna Zarychta, Marek Bukowski, Janusz Rafał Nowicki, Wojciech Skibiński, Jan Hrynkiewicz, Jakub Gąsowski, Tomasz Sapryk, Stefan Pawłowski, Mirosław Baka i Karol Dziuba. Serial oparto na książce, której autorką jest Maria Rodziewiczówna.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Dewajtis”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w finałowym odcinku pierwszego sezonu serialu „Dewajtis”? Czertwanowie spotykają na niedzielnej kolacji. Atmosfera zrobi się gęsta, gdy Marwitz (w tej roli Jakub Gąsowski) przyzna się do zaniedbania interesów, a Witold (Jan Hrynkiewicz) ogłosi swój kontrowersyjny plan na przyszłość. W rodzinnym spotkaniu ma również wziąć udział Irena (Michalina Olszańska), lecz ostatecznie nie dociera na miejsce i przepada bez śladu. Na wieść o tym Marek (Karol Dziuba) porzuci pracę przy odbudowie domu i dołączy do poszukiwań, w które zaangażowani są wszyscy mieszkańcy. Niestety nie natrafią na żaden trop. Przejęty Marek nie ma jednak zamiaru się poddać. Czy uda mu się odnaleźć swoją ukochaną? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Finałowy odcinek pierwszej serii serialu „Dewajtis” zostanie wyemitowany premierowo - w niedzielę, 29 października br. o godzinie 20:20 na kanale TVP1, w nocy ze środy na czwartek, z 1 na 2 listopada br. o godzinie 0:25 w stacji TVP Seriale, w sobotę, 4 listopada br. o godzinie 20:20 na kanale TVP Polonia i w poniedziałek, 6 listopada br. o godzinie 23:20 w stacji TVP HD (więcej tutaj).
 
Jakub Gąsowski i Michalina Olszańska w serialu „Dewajtis”, foto: Damian Hornet/TVP
Jakub Gąsowski i Michalina Olszańska w serialu „Dewajtis”, foto: Damian Hornet/TVP
Małgorzata Pieczyńska, Jan Hrynkiewicz, Karol Dziuba i Michalina Olszańska w serialu „Dewajtis”, foto: TVP
Małgorzata Pieczyńska, Jan Hrynkiewicz, Karol Dziuba i Michalina Olszańska w serialu „Dewajtis”, foto: TVP


„Dewajtis” - sezon 1., emisja w niedziele o godz. 20:20 w TVP1. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...