reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najlepsze filmy na Halloween” w CDA Premium

dodano: 2023-10-25 11:04
autor: Jan Borejko | źródło: CDA Premium

Najlepsze filmy na Halloween CDA Premium W CDA Premium dostępna jest specjalna sekcja „Najlepsze filmy na Halloween”, która zawiera blisko 1300 pozycji. Jest to prawdopodobnie największy dostępny katalog horrorów i filmów grozy spośród wszystkich działających w Polsce platform VOD.

Najlepsze filmy na Halloween CDA Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sekcja dostępna jest dla użytkowników CDA Premium na aplikacji mobilnej Android i iOS oraz na wszystkich telewizorach wspierających smart TV. Zakładka podzielona jest na kilka kategorii: „Polecane”, „Najlepsze filmy na Halloween”, „Nawiedzone domy, duchy i opętania”, „Thrillerry o zjawiskach nadprzyrodzonych” oraz „Trzymające w napięciu filmy grozy”. Selekcji dokonywali redaktorzy CDA Premium kierując się własnymi opiniami oraz ocenami i popularnością poszczególnych filmów.

Katalog horrorów dostępny na CDA Premium obejmuje blisko 1300 pozycji i jest to najprawdopodobniej największy tego typu zbiór filmów spośród działających w Polsce serwisów streamingowych.

Fani kina grozy znajdą w CDA Premium zarówno ponadczasowe klasyki, jak i stale dodawane nowości. Wśród tych pierwszych można wymienić choćby takie pozycje, jak „Smakosz”, „Hotel zła”, „Głosy”, „REC”, „Sinister” czy „Dziedzictwo”, ale także znacznie starsze pozycje, jak kultowa „Teksańska masakra piłą mechaniczną” czy „Noc żywych trupów”. Z kolei druga grupa, czyli nowości, stanowi największą część katalogu. Wśród nich można wymienić choćby „Wybaw nas”, „W zamknięciu”, „Kukułcze jajo” czy tylko nieco starsze jak „Naznaczony”, „Ferrifier - masakra w Halloween”, „Numer 32”, „Ghostland” czy „Babadock”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...