reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pejzaż bez Ciebie” pamięci Ryszarda Riedla w TVP1

dodano: 2023-10-31 12:32
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Pejzaż bez Ciebie Ryszard Riedel TVP 1 listopada o godz. 17:35 w TVP1 wyemitowany zostanie koncert galowy „Pejzaż bez Ciebie – Ryszard Riedel”. Na scenie wystąpią m.in.: Mateusz Ziółko, Anna Rusowicz, Łukasz Drapała i Katarzyna Dąbrowska czy Sławek Uniatowski.

Telewizja Polska
Pejzaż bez Ciebie Ryszard Riedel TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pejzaż bez Ciebie” to cykl koncertów, które swoją telewizyjną premierę mają 1 listopada i co roku poświęcone są innemu wybitnemu artyście. W tym roku Telewizja Polska przypomni postać Ryszarda Riedla, legendarnego frontmana zespołu Dżem. Riedel to nie tylko wokalista, ale też autor ponadczasowych tekstów, które niemal zawsze zawierały elementy autobiograficzne. Artysta był samoukiem, pisał teksty w miejscach i momentach, w których spływało na niego natchnienie: w pociągach, autobusach, na parkowych ławkach. Prestiżowy magazyn Rolling Stone określił go mianem „ostatniego hipisa naszych czasów”.

Podczas koncertu widzowie usłyszą największe hity grupy Dżem, m.in.: „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, „List do M.” czy „Sen o Victorii”. Na zakończenie wszyscy wykonawcy zaśpiewają wspólnie „Do kołyski (Żyj z całych sił)”.

Na scenie wystąpią: Łukasz Drapała, Sławek Uniatowski, Katarzyna Dąbrowska, Maciej Balcar, Mateusz Ziółko, Ania Rusowicz, Felicjan Andrzejczak, Marek Piekarczyk i Sandra Mika.

Widowisko obfitujące w archiwalne materiały dot. Ryszarda Riedla poprowadzi Marek Sierocki.

„Pejzaż bez Ciebie – Ryszard Riedel” w środę o godz. 17:35 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...