reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kurierzy” 2 - finał na kanałach TV Puls i Puls 2

dodano: 2023-11-03 15:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Kurierzy” W piątek, 3 listopada br. o godz. 20:00 na kanale Puls 2, a w kolejnych dniach w TV Puls, wyemitowany zostanie premierowo 44. odcinek 2. sezonu polskiego serialu „Kurierzy”, którego producentem jest Studio A (ATM Grupa). Będzie to finał tej serii. Wystąpią Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anna Powierza, Anna Błaut, Piotr Szwedes, Michał Paszczyk, Daniel Kuczaj „Qczaj”, Konrad Skolimowski „Skolim”, Patryk Cebulski i Marcin Borchardt. Produkcja nawiązuje do serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (emisja na kanałach TV Puls i Puls 2), którego producentem również jest Studio A.

TV Puls „Kurierzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drugi sezon serialu „Kurierzy” emitowany jest premierowo na kanale Puls 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00, a premierowo w TV Puls od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Finałowy odcinek widzowie Pulsu 2 zobaczą premierowo w piątek, 3 listopada br. o godzinie 20:00, a TV Puls w poniedziałek, 6 listopada br. o godzinie 17:00.

W serialu „Kurierzy” widzowie poznają historie klientów firmy kurierskiej Twoja Paczka oraz perypetie głównych bohaterów, w których wcielają się m.in.: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anna Powierza, Anna Błaut, Piotr Szwedes oraz Patryk Cebulski i Marcin Borchardt jako kurierzy Adam i Roman, których widzowie znają również z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, emitowanego w stacjach TV Puls i Puls 2 (więcej tutaj). - Będzie śmiesznie, wzruszająco a niekiedy - z dreszczykiem - zapowiada nadawca. W serialu „Kurierzy” pojawią się goście specjalni, wśród nich m.in. trener motywator Daniel Kuczaj „Qczaj”, wokalista Konrad Skolimowski „Skolim” i Roman Rybak w wykonaniu Michała Paszczyka z Kabaretu Paranienormalni. Reżyserem jest Dominik Matwiejczyk (więcej tutaj).
 
Patryk Cebulski, Marcin Borchardt i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Patryk Cebulski, Marcin Borchardt i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Marcin Borchardt i Patryk Cebulski w serialu „Kurierzy”, foto: Telewizja Puls
Marcin Borchardt i Patryk Cebulski w serialu „Kurierzy”, foto: Telewizja Puls


„Kurierzy” - sezon 2., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na kanale Puls 2. Serial ten mogą również oglądać widzowie TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...