reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rytmy Dwójki” - finał 1. sezonu na kanałach TVP

dodano: 2023-11-03 17:25 | aktualizacja: 2023-11-03 21:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Rytmy Dwójki TVP2 Telewizja Polska W piątek, 3 listopada br. o godz. 20:50 na kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP Polonia i TVP Wilno, wyemitowany zostanie premierowo 8. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Rytmy Dwójki”. Będzie to finał tej serii. Wystąpią Izabella Krzan („Pytanie na śniadanie”, „Koło fortuny” i „Kamper Polska”), Sandra Kubicka („Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”), Małgorzata Uściłowska „Lanberry” („The Voice of Poland” i „Viki Gabor: Mój świat”), Natasza Urbańska („The Voice Kids”), Edyta Górniak, Marek Sierocki („Szansa na sukces”, „Teleexpress” i „Teleexpress Extra”), Rafał Brzozowski („Jaka to melodia?” i „Polskie biesiady”), Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Tomasz Szczepanik („The Voice Senior”), Marek Piekarczyk i Golec uOrkiestra.

Telewizja Polska
Rytmy Dwójki TVP2 Telewizja Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 3 listopada br. o godzinie 20:50 na kanale TVP2 odbędzie się finał muzycznego widowiska „Rytmy Dwójki”. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaśpiewają w duetach z wokalistami stojącymi u progu muzycznej kariery. Widzowie usłyszą polskie piosenki, które przez ostatnie siedem tygodni wygrywały w głosowaniu publiczności. To spośród nich wyłoniony zostanie przebój „Rytmów Dwójki”. O tym, który utwór wygra w finale, zdecydują telewidzowie w głosowaniu SMS-owym.

W finale „Rytmów Dwójki” widzowie usłyszą siedem przebojów, które wygrały w dotychczasowych odcinkach widowiska. Widzowie zagłosują na swój ulubiony utwór i wyłonią hit „Rytmów Dwójki”. Na scenie pojawi się gwiazda wieczoru - Golec uOrkiestra z piosenką „Górą ty”. Kolejnym akcentem wieczoru będą też osobiste wspomnienia Marka Sierockiego („Szansa na sukces” na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj, „Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info, „Teleexpress Extra” w stacji TVP Info - więcej tutaj) związane z gwiazdami programu. Widzowie dowiedzą się m.in. co nastoletnia Edyta Górniak powiedziała Markowi Sierockiemu podczas spotkania na szkolnym korytarzu, za co Marek Sierocki zbeształ młodego Rafała Brzozowskiego, na jakiej pozycji w rodzinnej drużynie piłkarskiej gra Tomasz Szczepanik oraz kto ma status najdłużej panującego jurora w Polsce.

Wokalną rywalizację otworzy para Małgorzata Uściłowska „Lanberry” („The Voice of Poland” w stacjach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka - więcej tutaj, „Viki Gabor: Mój świat” na kanale TVP Rozrywka - więcej tutaj) i Łukasz Drapała. Zaprezentują publiczności interpretację utworu „Poszłabym za tobą” grupy Breakout. Następnie na scenie pojawią się Edyta Górniak i Marcin Sójka, którzy zaśpiewają utwór Bajmu pod tytułem „Co mi Panie dasz”.

- To jeden z moich ukochanych utworów

- zdradziła Edyta Górniak.


Dodała, że gdy właśnie tą piosenką wygrywała drugi odcinek „Rytmów Dwójki”, borykała się z poważną infekcją gardła, a jej udział w programie wisiał wówczas na włosku.

Trzecim przebojem, który widzowie usłyszą w finale „Rytmów Dwójki”, będzie „Noc komety” Budki Suflera. Swoją interpretację tego szlagieru zaprezentują Anna Deko i Tomasz Szczepanik („The Voice Senior” - więcej tutaj). Tuż po nich na scenie pojawi się tercet w składzie: Katarzyna Dereń, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson” - z przebojem „Gdybyś kochał, hej” zespołu Breakout.

- To będzie dobry kawał rocka

- powiedział Tomson, zapowiadając ten występ.


Baron zaś dodał, że choć piosenka jest starsza niż ci, którzy za chwilę go wykonają, to doskonale wpisuje się w formułę „Rytmów Dwójki” - programu, który lubi zaskakiwać nieoczywistym repertuarem.

- Ja całym sercem wierzę w to, że ludzi dobrej woli jest więcej. A nasz świat potrafi być tak piękny, jak piękne potrafi być nasze serce

- powiedziała Edyta Górniak, zapraszając na swój kolejny występ, tym razem w duecie z Anną Byrcyn.


Edyta Górniak i Anna Byrcyn wykonają utwór Czesława Niemena Wydrzyckiego pod tytułem „Dziwny jest ten świat”.

Jako przedostatni duet wieczoru zaprezentują się Malwina Kusior i Rafał Brzozowski („Jaka to melodia?” na kanale TVP1 - więcej tutaj, i „Polskie biesiady” w stacjach TVP2, TVP3, TVP Wilno, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj).

- Bardzo jesteśmy wzruszeni, że dostaliśmy przepustkę do finału - powiedział Rafał Brzozowski tuż przed wejściem na scenę. - Przez myśl mi nie przeszło, że akurat tą piosenką wygramy odcinek, bo to piękna, ale bardzo spokojna ballada - dodał.


Konkursową stawkę zamknie Natasza Urbańska („The Voice Kids” - więcej tutaj) w duecie z Karoliną Wójtowicz. Dziewczyny wykonają „Wielką wodę” z repertuaru Maryli Rodowicz. Natasza Urbańska powróci wspomnieniami do początków swoje kariery, gdy marzyła o tym, by wziąć do ręki mikrofon.

- Wtedy tak naprawdę byłam tancerką i zawsze w tym drugim, trzecim rzędzie komuś towarzyszyłam jako tło, marząc, że kiedyś chciałabym z tym mikrofonem stanąć z przodu

- powiedziała, dodając, że to marzenie miało się wkrótce spełnić.


Podczas emisji piątkowego odcinka widzowie spośród siedmiu piosenek zaprezentowanych w finale wyłonią największy przebój „Rytmów Dwójki”. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysyłać SMS-a z numerem ulubionej piosenki pod numer 7346. Wybór nie będzie prosty, jak zauważył Marek Piekarczyk każdy z tych utworów to małe arcydzieło.

- W tekstach tych piosenek jest mnóstwo mądrości i prawdy o człowieku, tak prosto i tak pięknie podanej

- powiedział wokalista.

- Wsłuchajmy się w nie, bo nadal są bardzo aktualne, a poza tym niech miłość zwycięża

- dodała Alicja Węgorzewska.


Program poprowadzą Izabella Krzan („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj, „Koło fortuny” w stacjach TVP2, TVP Rozrywka i TVP Kobieta - więcej tutaj, oraz „Kamper Polska” na kanale TVP Kobieta - więcej tutaj) i Sandra Kubicka („Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” na kanałach TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka - więcej tutaj).

„Rytmy Dwójki” - sezon 1., emisja w piątek, 3 listopada 2023 roku o godz. 20:50 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...