reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„To musi być miłość” w telewizji Polsat

dodano: 2023-11-07 13:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość” W środę, 8 listopada br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo polski film „To musi być miłość”. Producentem filmu jest Akson Studio, koproducentami są firmy z Grupy Polsat Plus, takie jak Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel, dystrybutorem jest Dystrybucja Mówi Serwis, a wsparcia udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Anna Smołowik, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala, Maja Szopa, Karolina Szymczak, Emma Giegżno, Barbara Babilińska-Głódkowska, Kornelia Maciejewska, Mikołaj Cieślak, Piotr Ligienza, Jan Englert, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Maciej Rock, Michał Szpak i Mateusz Rusin.

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „To musi być miłość” to komedia romantyczna, pełna humoru i wzruszeń od producentów filmu „Narzeczony na niby”, ale także uniwersalna opowieść o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni - zapowiada nadawca. Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów.

Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Gdy ich matka (w tej roli Małgorzata Zajączkowska) postanawia w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą one zdecydować, co dalej z ich życiem miłosnym.

Roma (Małgorzata Kożuchowska) to żona Teodora (Tomasz Karolak) - babeczka z charakterem. Wie, czego chce, i rządzi w domu. Gdy okazuje się, że jej związek przechodzi kryzys, bo mąż pantflarz zainteresował się inną, a jej córka prawdopodobnie jest w ciąży, ta władcza kobieta zaczyna panikować. Młodsza z sióstr - Agata (Anna Smołowik), ma niełatwe życie u boku telewizyjnego gwiazdora z rozbuchanym ego, czyli Wiktora (Rafał Królikowski). Robi się jeszcze ciekawiej, gdy okazuje się, że o względy własnego męża musi konkurować z dużo młodszą, seksowną influencerką. Viola (Ina Sobala) - singielka, influencerka, totalnie zafascynowana karierą na Instagramie. Nie widzi świata poza mediami społecznościowymi, choć jest blisko ze swoimi dwiema starszymi siostrami i z matką. Z oczami wpatrzonymi w ekran telefonu nie zauważa, że przyciągnęła uwagę pewnego przystojnego lekarza, o imieniu Maciej (Mateusz Rusin). Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą drogę do serc tych sióstr?

Reżyserem filmu „To musi być miłość” jest Michał Rogalski, autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska, a za zdjęcia odpowiadał Maciej Lisiecki. W obsadzie znaleźli się Anna Smołowik, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala, Maja Szopa, Karolina Szymczak, Emma Giegżno, Barbara Babilińska-Głódkowska, Kornelia Maciejewska, Mikołaj Cieślak, Piotr Ligienza, Jan Englert, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Maciej Rock, Michał Szpak i Mateusz Rusin (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „To musi być miłość” pojawił się w kinach w piątek, 5 listopada 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis


„To musi być miłość” - emisja w środę, 8 listopada 2023 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...