reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

FilmBox dodaje w Polsce tytuły Paramount

dodano: 2023-11-08 15:40 | aktualizacja: 2023-11-13 12:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI/Paramount/Prorom

SPI Internetional SPI International - spółka należąca do CANAL+ i właściciel marki FilmBox, przedłużył umowę z Paramount Global Content Distribution i Prorom. W efekcie widzowie kanałów FilmBox i użytkownicy usługi streamingowej FilmBox+ w takich krajach, jak Polska, Rumunia, Czechy, Słowacja i Węgry, będą mogli oglądać szereg nowych filmów. W Polsce dotyczy to wyłącznie tytułów Paramount.

spiintl.com
FilmBox spiintl.com


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym widzom rozrywkę na najwyższym poziomie, prezentując tę wspaniałą kolekcję filmów, w tym produkcje nagrodzone Oscarem. Tytuły te z pewnością wzmocnią wrażenia z oglądania i chętnie podzielimy się nimi z naszą cenioną publicznością - komentuje Małgorzata Lucińska-Sikora, dyrektor ds. zakupów programowych SPI International.

Wśród tytułów nabytych od Paramount Global Content Distribution znajduje się nagrodzony Oscarem „Rocketman” (2019) przedstawiający historię życia Eltona Johna, oraz thriller science-fiction „Bliźiak” (Gemini Man, 2019), opowiadający o starzejącym się agencie NSA, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
 

- Jesteśmy podekscytowani współpracą z SPI International w zakresie ofert FilmBox, aby udostępnić tam najwyższej jakości filmy - mówi Iwona Pilgrim, dyrektor wykonawcza ds. regionalnych licencji telewizyjnych w Paramount Global Content Distribution. - Mamy nadzieję, że te cieszące się dużym uznaniem filmy spodobają się widzom z Europy Środkowo-Wschodniej.

Natomiast z oferty dystrybutora Prorom są to: siedmiokrotnie nagrodzony Oscarem film „Wszystko wszędzie naraz” (Everything Everywhere All at Once, 2022), wesoła komedia „Wszystko o moim starym” (About My Father, 2023) z Robertem DeNiro w roli głównej oraz komedia akcji „Freelance” (2023) o byłym funkcjonariuszu sił specjalnych, który zostaje zatrudniony do ochrony dziennikarki.
 

- Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy dalej rozszerzać naszą długoterminową współpracę z SPI International i obserwować, jak wiele naszych najnowszych flagowych filmów debiutuje w płatnej telewizji i SVOD na FilmBox - mówi Axel Böhm, dyrektor operacyjny w Prorom.

FilmBox to flagowa marka filmowa SPI, obejmująca szereg kanałów filmowych, w tym FilmBox, FilmBox Premium, FilmBox Extra, FilmBox Stars i FilmBox Arthouse. Marka oferuje również komplementarną usługę SVOD FilmBox+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...